Kubi Coiffeur

E-posta Gönder

  • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kubi Coiffeur Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kubi Coiffeur Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kubi Coiffeur Sık Sorulan Sorular

Kubi Coiffeur gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kubi Coiffeur gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kubi Coiffeur gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kubi Coiffeur gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kubi Coiffeur şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kubi Coiffeur şehir dışında hizmet vermiyor.


Kubi Coiffeur ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kubi Coiffeur ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kubi Coiffeur Hakkında

Mersin’de başarıyla hizmet verdiğimiz Kubi Coiffeur içerisinde hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayının en özel günlerinde saç ve makyaj tasarımlarını yaparak yaşamlarına unutulmaz hatıralar bırakıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır aynı çatı altında bulunuyoruz. Cilt bakımı, epilasyon, ipek kirpik uygulaması, saç kesimi ve renklendirme gibi çeşitli hizmetleri de size sağlıyoruz. Her zaman doğallıktan ve güzelliği korumaktan yana olduğumuz için yaptığımız tüm işlemlerde kaliteli ürünler kullanıyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ederek size uygun bir tarz oluşturuyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Gelinliğinizin modeli, düğün konseptiniz ve zevkleriniz göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak saç ve makyaj stillerine karar veriyoruz. Saçlarınız kısa bile olsa yaptığımız işlemlerle uzun salık bir gelin saçına ya da kabarık bir topuza sahip olabilirsiniz. Örgülü modellerimizle de size şirin bir hava katıyoruz. Duvağınızın ve tacınızın takılmasını ise saç hazırlıklarınız bittiğinde yapıyoruz.

Saçınızın hazırlığı bittikten sonra makyaj kısmına geçiyoruz. Önce cildinizin pürüzsüz görünmesi için doğru bir makyaj bazı seçiyoruz. Cilt tonunuza uygun fondöten tercihimizle de yüzünüzde renk eşitliği yapıyoruz. Göz yapınıza uygun far ve kalem uygulamalarıyla etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Kaşlarınızı kalemle dolduruyor, şekil veriyoruz. Makyajınızın genel tonlarına uygun bir renk tercihiyle rujunu seçiyoruz. Makyaja dair tüm hazırlıklar bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkarak eğlencenizin sonunda bile sanki az önce kuaförden çıkmış gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında adından söz ettiren Kubi Kuaför’ün değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.