Çağdaş Kuaför Mersin

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Çağdaş Kuaför Mersin Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Çağdaş Kuaför Mersin Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağdaş Kuaför Mersin Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Çağdaş Kuaför Mersin Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Çağdaş Kuaför Mersin Hakkında

Kendini tarzınızı yansıtacağınız, tüm davetlileri etkileyeceğiniz ve uzun yıllar hafızalardan çıkmayacağınız bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, Çağdaş Kuaför ile bu mümkün! Saçınız ve makyajınız için profesyonel bir hizmet sunuyor, beklenti, ihtiyaç ve isteklerinizi doğrudan karşılamayı hedefliyoruz.

Mersin’de 2003 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. İlk günden itibaren memnuniyet esaslı hizmet veriyor, bu mutlu günlerinizde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyoruz. Güveninize layık olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. İyi kalmanın iyi olmaktan daha zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hep daha iyiyi hedefliyor, aklınıza gelen ilk firmalardan olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızla da kalitemizi paylaşabiliyoruz. Geniş salonumuz ve 3 kişilik uzman ekibimiz sayesinde düğün günü 8 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Keyifli sohbetlerin, gün boyunca ikramların ve güler yüzlü bir ev sahipliğinin maksimum seviyede olduğu salonumuz kapılarını bugün tamamen size açıyor!

Gelin saçınız, makyajınız, saç ve yüz bakımınızın yanı sıra manikür, pedikür, epilasyon, takma kirpik gibi işlemlerle de isteklerinizi karşılıyoruz. Güzelliğinizi her detayda keşfediyor, bu özel günün yıldızı olmanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Dönem dönem yaptığımız kampanyalar ile de gelin adaylarımıza çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Sağladığımız imkanlara oldukça uygun fiyatlarla sahip olabiliyor, beklediğinizden çok daha düşük bir bütçe ayırıyorsunuz. Sadece size değil cebinize de hitap ediyor, Mersin kuaförleri arasından bu sayede farklılaşıyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendinizi yetenekli ellerimize bırakın, buradan hayal ettiğiniz gibi bir gelin olarak çıkın!

İletişim

 • Adres:

  Barbaros Mah. Barbaros Blv. No:65-a Yenişehir/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çağdaş Kuaför Mersin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.