Lila Kuaför Erdemli

E-posta Gönder

 • Erdemli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Lila Kuaför Erdemli Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Lila Kuaför Erdemli Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Lila Kuaför Erdemli Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Lila Kuaför Erdemli Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Lila Kuaför Erdemli Hakkında

Düğün gününüzde profesyonel ellerde iyi bir şekilde hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajıyla eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız sizi Lila Kuaför Erdemli’ye davet ediyoruz.

Lila Kuaför olarak alanında uzman eğitimli ve profesyonel kadromuzla sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Tutkuyla bağlı olduğumuz mesleğimizde kendimizi daima bir adım ileri taşımak için de durmaksızın çalışıyoruz. Bunun için düzenli olarak eğitimlere katılmamızın yanı sıra, kuaför ve makyaj alanındaki son trendleri yakından takip etmeye de devam ediyoruz.

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için büyük bir titizlikle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket ediyor, attığımız her adımdan sizi doğru bir şekilde bilgilendiriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyor ve hazırlıklarınız tamamlandığında her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda da oldukça hassas davrandığımızı bilmenizi istiyoruz. Salonumuzda yalnızca en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleri ile hazırlıklarınızı yapıyoruz. Düğün gününüzde saçlarınızın bozulması ve makyajınızın akması konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz. Ekipmanlarımızı kullandıktan sora size hijyenik ve güvenli bir hizmet sunabilmek için doğru sterilizasyon yöntemleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de en özel gününüzde özenle hazırlanmış güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak da Lila Kuaför Mersin hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah., Sabahattin Çakmakoğlu Cad.Kaan Apartmanı Altı, 6/A Erdemli – Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.