Orhan Kuaför

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Ekiple Tanışın

Orhan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Orhan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Orhan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Orhan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Orhan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Orhan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Orhan Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Orhan Kuaför Hakkında

Kuşadası’ndaysanız ve hayatınızın en özel anlarına hazırlanmak için bir kuaför arayışındaysanız, kaygılanmanıza gerek yok! Orhan Kuaför olarak tüm bilgi birikimlerimiz, deneyimlerimiz ve sıcakkanlı ev sahipliğimiz ile bugün yanınızda olacak, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağız. Nasıl mı?

Kuaför sektörüne giriş yaptığımızda takvimler 1990 yılını gösteriyordu. Bu marka altında çeyrek asrı geçen süredir faaliyet gösteriyor, her geçen gün kalite standardımızı artırarak Kuşadası kuaförleri arasında en iyi olmayı amaçlıyoruz. Bu yolda emin adımlarla ilerlediğimizi, bugüne kadar bizi tercih eden gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşlerinden anlıyoruz. İlk günkü heyecan ve enerjimizi, şu anki tecrübelerimiz ile birleştiriyor, kusursuz bir ev sahipliği ile salonumuzdan mutlulukla uğurlanmanızı sağlıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için herhangi bir fikriniz yoksa tarzınızı, zevklerinizi, gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi de ön planda tutarak çeşitli modeller öneriyoruz. Kararsızlık yaşayan ve görerek karar vermek isteyen gelin adaylarımız için ise katalog imkanı sunuyoruz. Buradan dilediğiniz modeli seçebiliyorsunuz.

Saç ve makyajınızı kararlaştırdıktan sonra işlemlere geçiyoruz. Bu işlemler için kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite ve sağlık açısından onaylı olduğunu belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güzelliğinizi ortaya çıkarırken her detayda en iyiye şahit olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz ise bu yolda yanınızdan bir an bile olsun ayrılmıyorlar. Aldıkları eğitimler, seminerler ve kazandıkları madalyalar ile hepsinin kendi alanlarında uzman olduklarını belirtmek istiyoruz. Aksesuar, ürün ve malzemeleri yetenekleriyle birleştirerek sunan ekibimiz evde, otelde ya da düğün mekanında da hizmet verebiliyorlar. İhtiyacınız olan her anda, Kuaför Orhan olarak yanınızdayız!

Yaptığı işler ve sahip olduğu deneyimler ile Kuşadası’ndaki sektöre yön veren Kuaför Orhan, kapılarını tüm gelin adaylarına açıyor! Ömrünüz boyunca hatırlayacağınız bu anlarda göz kamaştırmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Türkmen Mah. Bahçearası Sok. No:28 Kuşadası/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.