Özlem Sönmez Kuaför

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Özlem Sönmez Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Özlem Sönmez Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özlem Sönmez Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özlem Sönmez Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  20

Özlem Sönmez Kuaför Hakkında

Unutulmaz bir gelin olmak istiyorsanız göz kamaştırıcı görünmenizi sağlayacak kişilerle çalışmalısınız. Bunun için Söke kuaförleri arasında yer aldığımız Özlem Sönmez Kuaför’de tarzınıza en uygun gelin saçı ve makyajı modellerini ustalıkla yaptığımız yerimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Kurucumuz Özlem Hanım’ın 30 yılı aşkın sektör deneyimiyle açılan kuaför salonumuzda amacımız bakımın adresi olmak. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yaptığımız yerimizde her tarza ve isteğe göre bir hizmet sunuyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerde yaptığımız hizmetlere ek olarak günlük yaşantınızda da kullanabileceğiniz saç kesimi, renklendirme, bakım, microblading ve kalıcı oje hizmetleri sunuyoruz. 6 kişiden oluşan alanında deneyimli kadromuzla sizi güler yüzlü bir şekilde ağırladığımız kuaför salonumuzda ihtiyaçlarınıza doğru yanıtlar vermeye ve beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Ekip sayımızın fazla olmasının avantajlarını düğün günü sizinle birlikte 20 kişiye kadar yakınınızı ağırlarken kullanıyoruz. Sizin hazırlıklarınızı yaparken bir yandan da yakınlarınızın saç ve makyajıyla ilgileniyoruz. Tabii bunun için bize önceden kimlerin geleceğini ve kaç kişi olacağını belirtmeniz gerekiyor. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanmaya özen gösterdiğimiz yerimizde hem sağlığınızı önemsiyor hem de kalıcılığı yüksek bir hizmet sunuyoruz. Hijyen koşullarına özen gösterdiğimiz salonumuzda ise titiz bir çalışma yürüttüğümüze emin olabilirsiniz.

Saç ve makyaj uygulamalarımız esnasında gelinlik modelinize, düğün mekanınıza, yüz hatlarınıza ve cilt yapınıza dikkat ediyoruz. Tüm bu bilgileri göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak tarzı belirliyoruz. Kalıcılığı uzun saatler boyunca devam edecek şekilde makyajınızı tamamlayarak hazırlıklarınızı sonlandırıyoruz.

Siz de Aydın’daki kuaför salonları arasında bir tercih yapacaksanız hizmetlerimizi detaylı olarak gözden geçirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.