Fatoş & Oya Kuaför

E-posta Gönder

  • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Fatoş & Oya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Fatoş & Oya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Fatoş & Oya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Fatoş & Oya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Fatoş & Oya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fatoş & Oya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Fatoş & Oya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Fatoş & Oya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Fatoş & Oya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Fatoş & Oya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fatoş & Oya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Fatoş & Oya Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmanızın ilk yolu şüphesiz ki profesyonelce yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Biz Fatoş Oya Kuaför Söke olarak düğün gününüzde size her anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Düğün gününüzde öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Düğün telaşınız içinde ihtiyaçlarınızı anlıyor, her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda kullandığımız ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine çok önem veriyoruz. Yaptığımız işlemlerde kötü sonuçlarla karşılaşmamak için büyük bir titizlikle çalışıyor ve sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Bu sayede yaptığımız her işlemde kaliteden ödün vermeden hizmet sunabiliyoruz.

Gelin saçınız sizin ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Gelin saçınızı tasarlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için, edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde yenilenmiş bir güzelliğe sahip olmak isterseniz, renklendirmede ve kesimde son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Gelin saçı modelinizi hazırlarken dilerseniz saçınızda düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde siz gönlünüzce eğlenirken, saçlarınızın bozulması konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor.

Profesyonel makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde, yine öncelikle sizin görüşlerinizi iyi bir şekilde anlamaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza uygun olmasına dikkat ederek, yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. Makyajınızda kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde akmadan kalmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak isterseniz sizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için ve Fatoş & Oya Aydın kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanındaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Yenikent, İstasyon Cad./balcı Sok. No:24, 09200 Söke/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.