Fatoş & Oya Kuaför

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Fatoş & Oya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatoş & Oya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatoş & Oya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatoş & Oya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fatoş & Oya Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmanızın ilk yolu şüphesiz ki profesyonelce yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Biz Fatoş Oya Kuaför Söke olarak düğün gününüzde size her anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Düğün gününüzde öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Düğün telaşınız içinde ihtiyaçlarınızı anlıyor, her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda kullandığımız ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine çok önem veriyoruz. Yaptığımız işlemlerde kötü sonuçlarla karşılaşmamak için büyük bir titizlikle çalışıyor ve sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Bu sayede yaptığımız her işlemde kaliteden ödün vermeden hizmet sunabiliyoruz.

Gelin saçınız sizin ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Gelin saçınızı tasarlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için, edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde yenilenmiş bir güzelliğe sahip olmak isterseniz, renklendirmede ve kesimde son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Gelin saçı modelinizi hazırlarken dilerseniz saçınızda düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde siz gönlünüzce eğlenirken, saçlarınızın bozulması konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor.

Profesyonel makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde, yine öncelikle sizin görüşlerinizi iyi bir şekilde anlamaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza uygun olmasına dikkat ederek, yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. Makyajınızda kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde akmadan kalmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak isterseniz sizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için ve Fatoş & Oya Aydın kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanındaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Yenikent, İstasyon Cad./balcı Sok. No:24, 09200 Söke/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.