Dilek Kuaför

E-posta Gönder

 • Köşk, Aydın.

Ekiple Tanışın

Dilek Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Dilek Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dilek Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dilek Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Dilek Kuaför Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününde, eşsiz güzellikte bir saç ve makyajla, misafirlerinizi karşılamak istersiniz. Biz de, Aydın Köşk Dilek Kuaför ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizi kusursuz bir şekilde düğüne hazırlıyoruz. En iyi halinizle sevdiğiniz kişinin karşısına çıkmanız için, elimizden geleni yapıyoruz.

Düğün gününüz için, sabahın ilk ışıklarından itibaren hazırlanmaya başlıyoruz. Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz. Dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, sizinle birlikte yakınlarınızı da düğününüze hazırlayabiliyoruz. Böylece, sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinde, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz.

Düğün konseptinize ve mekana göre saç modelinizi belirliyoruz. Kır düğünleriniz için, açık bırakılmış dalgalı saçlar; salon düğünleri için, özenle yapılmış topuzlar tercih ediyoruz. Saç aksesuarları ve duvakla zenginleştirebileceğiniz bu saç modeliniz, sizi bir prensese dönüştürecek! Saçınızın düğün boyunca bozulmaması ve kalıcı olması için de, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Makyajınız için, tercihleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Yüz hatlarınızı ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir makyaj uygulaması için öncelikle, ten makyajı yaparak başlıyoruz. Cilt renginize uygun bir fondöten, bronzer ve allıklarla şekil veriyoruz. Sonrasında ise, etkileyici bakışlara sahip olmanız için, buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Ardından, tüm görünümü tamamlayacak bir rujla da makyajınızı bitiriyoruz.

Aydın kuaför salonları arasında bizi tercih ederseniz, bu güzel gününüzde bir payımızın olacağı için çok mutlu oluruz! Bunun yanında, gözlerinizdeki ışıltıya şahit olmak ve eşsiz hislerinizi paylaşmak da bizi onurlandırır. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel günde kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurup, bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.