Damatlık

Aydın Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

4.000-5.000 TL
Bozdoğan
Kiğılı
2.000 TL'den az
Bozdoğan
Hatemoğlu
2.000 TL'den az
10.000 TL'den fazla
Bozdoğan
Sarar
2.000 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli?

Kilo sorunu yaşayan damat adaylarının en büyük derdi damatlık modelleri arasından kendilerine uygun olanı seçmektir. Ancak birkaç hayat kurtarıcı pratik bilgiyi ve küçük hileleri öğrendikten sonra siz de fark edeceksiniz ki damatlık takım elbise seçmek aslında o kadar da zor değil. Vereceğim ilk tüyo, damatlığın rengi ile ilgili. Koyu renkler her zaman bir iki beden daha zayıf gösterir. Bu nedenle siyah, gri, koyu lacivert gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer smokin giymeye karar verdiyseniz ve kuşak kullanacaksanız, bu göbeğinizde bir korse etkisi yaratacak ve sizi daha zayıf gösterecektir. Ancak burada bir noktaya dikkat etmelisiniz. Kuşağınızın rengi de tıpkı takım elbiseniz gibi koyu renk olmalı. Aksi takdirde tüm dikkatleri istemeden de olsa göbek bölgenize çekmiş olursunuz.

Damat takım elbisenin kesimi de diğer önemli bir noktadır. İtalyan tipi dar kesim damatlıklardan uzak durmalısınız. Çünkü dar kıyafetler, fazlalıklarınızı ortaya çıkaracaktır. Sizin tercih etmeniz gereken damatlıklar kesinlikle bol kesim olanlardır.

Damatlığınızın ceketi de dikkat etmeniz gereken diğer önemli noktadır. Kruvaze bir ceket ile göbek bölgenizdeki fazlalıkları gizleyebilirsiniz. Ayrıca yelekli damatlık modelleri de aynı etkiyi yaratır. Eğer sıralı düğmeli bir ceket giyecekseniz, bu sefer düğmelerini iliklememenizi önereceğiz. Aksi takdirde ceketiniz potluk yapma ihtimali var. Bu da hoş bir görüntü ortaya çıkarmaz. Eğer başka kusurlarınız olduğunu düşünüyorsanız ve bunları kapamak istiyorsanız, “Kusurlarını Kapamak İsteyen Damatlara Öneriler” başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz.

Aydın şehrinde evlenecekseniz ve damatlık fiyatlarına ilişkin araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfada firmaları listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları