Fatmanur Kuaför Güzellik

E-posta Gönder

 • Karacasu, Aydın.

Ekiple Tanışın

Fatmanur Kuaför Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatmanur Kuaför Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatmanur Kuaför Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatmanur Kuaför Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fatmanur Kuaför Güzellik Hakkında

Düğün gününde en güzel haliyle davetlilerinin karşısına çıkıp, tüm hayran bakışları üzerine toplamak her gelinin hayalidir. Biz Öznur Kuaför olarak gelin saçı ve makyajı konusunda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, gelinlerin bu hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Tarzınız, düğün konseptiniz, yüz şekliniz, gelinliğiniz nasıl olursa olsun birbirinden güzel gelin saçı modelleri ile her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntü yaratıyoruz. Alanında eğitim almış, profesyonel ekip üyelerimizle sizin beklentilerinizin ötesinde bir görüntüye ulaşmak için özenle çalışıyoruz.

Gelin hazırlıklarınızda sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde tam olarak içinize sinecek bir görüntüye ulaşmanız için hazırlıklarımızın her aşamasında sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Dilerseniz saçlarınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, saçlarınıza farklı bir ışıltı katabiliyoruz. Seçtiğimiz aksesuarların gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Saç modelinizin sağlam bir şekilde hazırlanmasına ve kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

İyi bir makyajın tarzı, iyi temizlenmiş bir cilttir. Bu nedenle dilerseniz makyajınıza geçmeden önce profesyonel cilt bakım işlemleri uygulayabiliyoruz. Makyajınıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınızı, gelin saçınızı ve düğün konseptinizi dikkate alarak size en uygun makyajı tasarlıyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla başlıyoruz. Yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak makyaj uygulamanızdan, düğününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayacak göz makyajı uygulamanıza kadar oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın akmasına engel olmak için de kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Öznur Kuaför Aydın kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz Öznur Kuaför olarak düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.