Necdet & Seniz Kuaför

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Necdet & Seniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Necdet & Seniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Necdet & Seniz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Necdet & Seniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Necdet & Seniz Kuaför Hakkında

Necdet & Seniz Kuaför olarak, her tülü renklendirme, kesim, şekillendirme, makyaj, kaş tasarım ve bakım uygulamalarında kusursuzu isteyen kadınlara profesyonel hizmet sunuyoruz. Her biri profesyonel kişilerden oluşan ekibimizle güzelliğin kalite ve özenle oluştuğuna inanıyoruz. Bu nedenle en özel gününüzde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla gelin saçınızı ve makyajınızı özenle hazırlıyor, sizi her detayıyla kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz. Şimdi dilerseniz kendimizden ve fark yaratan hizmetlerimizden size kısaca bahsedelim.

Öncelikle ekip arkadaşlarımızın her biri alanında eğitim almış, gelin saçı ve makyajı konusunda tecrübeli kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle işimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak kendimizi devamlı geliştirmek için durmaksızın çalışıyoruz. Bunun için düzenli olarak eğitimlere katılıyoruz. Ayrıca saç, makyaj ve bakım konusundaki son trendleri yakından takip ederek kullandığımız teknikleri devamlı olarak geliştiriyor son moda saç ve makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlıyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken her adımımızı sizin isteklerinizi tam olarak karşılamak ve beklentilerinizin ötesine geçmek için atıyoruz. Profesyonel bir bakış açısıyla gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, düğün konseptinizi, yüz şeklinizi ve istekleriniz göz önünde bulunduruyor, her detayıyla uyumlu ve kusursuz bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda kalite ve hijyen en önem verdiğimiz iki faktör olarak yerini alıyor. Salonumuzda saçlarınıza ve cildinize zarar vermeyecek kaliteli ve doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak da muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz. Salonumuzda her işlemi güvenle uygulamak için de kullandığımız ekipmanlara doğru sterilizasyon yöntemleri uyguluyor, ürünlerimizin temiz koşullarda saklanmasına çok dikkat ediyoruz.

Siz de düğün gününüzde özenle hazırlanmış kusursuz bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız gelin hazırlıklarınız için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Necdet & Seniz Aydın kuaför fiyatlarını öğrenmek için de sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.