Soner Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Soner Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Soner Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Soner Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Soner Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  80

Soner Saç Tasarım Hakkında

Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım Bornova/İzmir ve Muğla ile Aydın şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları ve hayallerindeki görünüme kavuşmaları için çaba sarf ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarım markasını benzersiz müşteri hizmeti ile hatırlamaları. Sadece isteklerinizi yerine getirmekle sınırlı kalmayıp beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Bizim odak noktamız ise daima müşteri memnuniyeti. Sizi ihtiyaçlarınıza gösterdiğimiz ilgi ile şaşırtıyor ve mutlu ediyoruz.

Hiçbir zaman taleplerinizi geri çevirmiyoruz. Soner Saç tasarım şikayet konusunda oldukça titiz bir marka diye düşünmenizi istiyoruz. Bir müşteri şikayetinden tüm elemanlarımız kendilerini sorumlu hissediyor. Soner Saç Tasarım’a gelen her şikayet derhal işleme alınıyor. Süreç hakkında müşteriyi daima bilgilendiriyor ve problemi en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz. Çalışma şeklimizi sorguluyor, müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet sunarız detaylı olarak düşünüyoruz.

Soner Saç Tasarım ürün ve hizmetleri her daim dünya kalitesinde olmalı. Bilmelisiniz ki bu ürün ve hizmetlere bayiler, servisler, çalışma yöntemleri ve müşteriye karşı tavırlarımız da dahil. Bu sayede müşteri, Soner Saç Tasarım’a gelirken daima yüksek kaliteli bir hizmet alacağını biliyor ve güven duyuyor. Ziyaretçilerimizin bize karşı duyduğu bu güven bizim için en önemli.

Mükemmel bir müşteri hizmeti için takım çalışmasını benimsiyoruz. Bünyemizde tatlı bir rekabet ortamı oluşturuyoruz. Yetenekleriyle öne çıkan kişilerle de uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Bu kişilerin aynı zamanda bizim prensiplerimizi son derece benimsediğine de eminiz. Soner Saç Tasarım markasını düşündüğünüzde aklınıza olumlu, mutlu, arkadaş canlısı, istekli, tutkulu, yardımsever, dürüst, pratik yönü kuvvetli, zeki, dinamik ve iş birliğini seven insanlar gelmesi için çaba gösteriyoruz. Ve biliyoruz ki bunu başarıyoruz.

Siz de Aydın kuaför salonları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka bizimle bir araya gelerek ön görüşme yapmalısınız. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.