Soner Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Soner Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Soner Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Soner Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Soner Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Soner Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Soner Saç Tasarım düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Soner Saç Tasarım düğün günü 80 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Soner Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Soner Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, ağda hizmetlerini vermektedir.


Soner Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Soner Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor.


Soner Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Soner Saç Tasarım ile 1 haftadan az önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Soner Saç Tasarım Hakkında

Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım Bornova/İzmir ve Muğla ile Aydın şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları ve hayallerindeki görünüme kavuşmaları için çaba sarf ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarım markasını benzersiz müşteri hizmeti ile hatırlamaları. Sadece isteklerinizi yerine getirmekle sınırlı kalmayıp beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Bizim odak noktamız ise daima müşteri memnuniyeti. Sizi ihtiyaçlarınıza gösterdiğimiz ilgi ile şaşırtıyor ve mutlu ediyoruz.

Hiçbir zaman taleplerinizi geri çevirmiyoruz. Soner Saç tasarım şikayet konusunda oldukça titiz bir marka diye düşünmenizi istiyoruz. Bir müşteri şikayetinden tüm elemanlarımız kendilerini sorumlu hissediyor. Soner Saç Tasarım’a gelen her şikayet derhal işleme alınıyor. Süreç hakkında müşteriyi daima bilgilendiriyor ve problemi en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz. Çalışma şeklimizi sorguluyor, müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet sunarız detaylı olarak düşünüyoruz.

Soner Saç Tasarım ürün ve hizmetleri her daim dünya kalitesinde olmalı. Bilmelisiniz ki bu ürün ve hizmetlere bayiler, servisler, çalışma yöntemleri ve müşteriye karşı tavırlarımız da dahil. Bu sayede müşteri, Soner Saç Tasarım’a gelirken daima yüksek kaliteli bir hizmet alacağını biliyor ve güven duyuyor. Ziyaretçilerimizin bize karşı duyduğu bu güven bizim için en önemli.

Mükemmel bir müşteri hizmeti için takım çalışmasını benimsiyoruz. Bünyemizde tatlı bir rekabet ortamı oluşturuyoruz. Yetenekleriyle öne çıkan kişilerle de uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Bu kişilerin aynı zamanda bizim prensiplerimizi son derece benimsediğine de eminiz. Soner Saç Tasarım markasını düşündüğünüzde aklınıza olumlu, mutlu, arkadaş canlısı, istekli, tutkulu, yardımsever, dürüst, pratik yönü kuvvetli, zeki, dinamik ve iş birliğini seven insanlar gelmesi için çaba gösteriyoruz. Ve biliyoruz ki bunu başarıyoruz.

Siz de Aydın kuaför salonları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka bizimle bir araya gelerek ön görüşme yapmalısınız. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.