Milano Kuaför

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Milano Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Milano Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Milano Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Milano Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Milano Kuaför Hakkında

En güzel ve en özenli halinizle katılmak isteyeceğiniz düğün tarihiniz yaklaşıyorsa o halde arayışınız başladı demektir. Burada bu metni okuduğunuza göre daha fazla uğraşmanıza gerek kalmadı, sanıyoruz ki arayışınızın sonuna geldiniz. Çünkü biz sizin düğün gününüzde hayal ettiğiniz hazırlık sürecini yönetmeye talibiz. Saçınız ve makyajınızı düğün mekanı, konsepti, mevsim şartları ve bizzat sizin tarzınıza uygun şekilde yapabiliriz. Daha detaylı bilgi vermeden şuraya bir virgül koyalım ve önce kendimizi de tanıtalım. Daha detaylı bilgi için metnin devamını okuyabilirsiniz.

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe hizmet veren bir firmayız ve salonumuz Milano Kuaför Aydın’ın merkezi Efeler’de bulunuyor. Şehrin her yerinden konuk ağırlayabildiğimiz salonumuzu hala ilk günkü heyecanımızla açıyor, işimizi severek yapıyoruz. Harika butik bir ekibimiz var ve herkes kendi uzmanlık alanında en iyi şekilde hizmet veriyor. Bir kuaför salonunda beklenebilecek hemen her işlemi burada yapabiliyoruz. Saç tasarımı ve kesiminden tutun da boya ve renklendirmede ombre ile röfleye, perma ve Brezilya fönünden kişisel ve cilt bakımına kadar tüm bakım uygulamalarımız mevcut. Aynı zamanda en iyi ürünleri ve markaları kullanıyor, profesyonel veya günlük makyajımızda yeni teknikleri denemekten çekinmiyoruz.

Tekrar gelin başına dönecek olursak sadece düğünlerde değil, kına geceleri, nikah törenleri, söz ve nişan merasimleri için de tercih ediliyoruz. Gelinlerimizi rahat hissettirmek ve stresten uzak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Saç ve makyaja dair hazırlıklarını hızlı, kalıcı ve incelikli şekilde yapıyoruz. Tam zamanında işlemleri bitiriyor ve damat beyin gelip gelinimizi düğüne veya çekime götürmesini bekliyor. Ayrıca istenirse gelinin yakınlarından birkaç kişiyi de alabiliyoruz.

Aydın Milano Kuaför olarak bize ulaşmak ve randevu almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.