Aydın Kulüpler ve Davet Alanları

Aydın'ın en elegan kulüp ve davet alanlarından birinde düğün yapmayı planlıyorsan, Düğün.com'a gel, Aydın'ın en güzel düğün daveti mekanlarını incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Artemis Beach Club

Kuşadası

Artemis Beach Club

Ege Denizi’nin muhteşem maviliği ve üzerinden esen meltemine karşı muhteşem bir plaj düğününe sahip olmak ister misiniz? O halde Artemis Beach Club düğünleri tam size göre! Uzun yıllardır bir sahil..

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

1
İncele
Orsen Garden Restaurant

Kuşadası

Orsen Garden Restaurant

Türkiye’nin tatil cennet bölgelerinden biri olan Aydın’ın Kuşadası ilinde hizmet Orsen Garden Restaurant, Davutlar Mahallesi’nde yer alıyor. Hayal ettiğiniz butik düğün organizasyonları için size...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

%20 indirim 25 2 4
İncele
Hasmahal Kış Bahçesi

Merkez

Hasmahal Kış Bahçesi

Çiftlerin en güzel gününü en iyi şekilde geçirmeleri için Aydın yolu üzerinde kusursuz bir hizmet veriyor, düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Sizlerin bu mutluluğunu paylaşmak için sabırsızlanan,..

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

74 1 2
İncele
Rüyam Düğün Salonu

Efeler

Rüyam Düğün Salonu

Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmak ve unutulmaz bir düğün ile bir mekân arayışındaysanız sizi Rüyam Düğün Salonu Aydın’a bekliyoruz! Düğün töreninizi gerçekleştirmek için gerekli olan tüm...

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

7
İncele
Kuşadası Beyaz Saray Düğün Davet Alanı

Kuşadası

Kuşadası Beyaz Saray Düğün Davet Alanı

Kuşadası’nda görkemli bir salonda konuklarınız ile doyasıya eğleneceğiniz bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi Kuşadası Beyaz Saray Düğün Davet Alanı’na bekliyoruz! Hatırı sayılır bir...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%11 indirim 96 7 8 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Nikah Kokteyli Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Nikah sonrası kokteyl yapmak için mekan seçerken öncelikle nasıl özelliklere sahip bir yer istediğinize karar vermelisiniz. Kapalı bir salon mu yoksa açık alan mı istiyorsunuz? Açık alan istiyorsanız bahçe, teras, havuz başı, deniz kenarı gibi farklı alternatifler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Mekan özelliklerinin yanı sıra kokteyldeki ikramların içeriği ve lezzeti de göz önünde bulundurmanız gereken konulardan biridir. Kokteyl içeriği genellikle kanepe, Bruschetta, mini hamburger, kuruyemiş ve cips gibi atıştırmalıklarla meşrubatları içerir. Kokteyllerde ana yemek olmayacağı için bu ikramların taze ve lezzetli olması verdiğiniz kokteylin akıllarda yer etmesi için oldukça önemlidir.

Kokteyl Düğünlerin Avantajları

Kokteyl şeklindeki düğünler çiftlere çeşitli avantajlar sağlar. Bunların en başında yemekli düğünlere göre çok daha uygun fiyatlı olmaları geliyor. İkram içeriğini bütçenize göre belirleyerek istediğiniz kadar misafiri ağırlayabilirsiniz. Oturma planı yapmak çiftlerin genellikle stres olduğu düğün hazırlıkları konularından biridir. Kokteyl düğünün çiftlere sağladığı en büyük avantajlardan biri ise oturma planlarının bulunmamasıdır. Kim, kiminle, hangi masada oturacak derdini ortadan kaldıran kokteyl düğünlerde misafirler istedikleri kokteyl masalarının çevresinde ayakta durarak kutlamaya katılır.

Kokteyl Şeklinde Nişan Törenleri İçin Aydın’daki Kulüpler ve Davet Mekanları

Nişan töreninizin kalabalık olacağını düşünüyorsanız Aydın’daki davet alanları arasından seçim yaparak bir kokteyl düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız organizasyon, yemekli bir nişan törenine göre çok daha bütçe dostu olacaktır. Nişan töreniniz yaz mevsiminde gerçekleşecekse havuz başında göz alıcı bir kokteyl düzenleyebilirsiniz. Nişan kokteyliniz için şehrinizdeki havuzlu kulüp ve davet mekanlarına bu sayfadan ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.