Değişim Kuaför Emin Yılmaz

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Değişim Kuaför Emin Yılmaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Değişim Kuaför Emin Yılmaz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Değişim Kuaför Emin Yılmaz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Değişim Kuaför Emin Yılmaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Değişim Kuaför Emin Yılmaz Hakkında

Uzun yıllardır yer aldığım sektörde çıraklık eğitimleri, mesleki öğrenme ve işimi severek yapmamı sağlayan tutkumla faaliyet gösterdim. Daha sonra kalite ile fark yaratmak için kendi markamı yarattım. Değişim Kuaför markasının altında çalışmaya başlarken kurduğum profesyonel ekibimle güzelliğin adresi haline geldik. Güzellik ve şıklık için değişimin adresi haline gelen salonumuzda hizmet kalitemizle birlikte profesyonelliğimizle de anılmaya başladık. Öyle ki sektörde hem sevgi ve beğeninizi kazandık hem de tarzınıza etki eden dokunuşlarımızla tercihiniz haline geldik.

Gelin adayları tarafından da sıklıkla tercih edilen salonumuzda, en özel saç tasarımları ile profesyonel gelin makyajı uygulamaları yapıyoruz. Saç tasarımı için tercih ettiğiniz modeli öğrenmek ilk işimiz oluyor. Bu sayede düğün öncesi harekete geçerek istediğiniz model için doğru uygulamaları yapıyoruz. Bu uygulamalar kimi zaman güçlü ve parlak saçlar için bakım olurken kimi zaman da model kesim ve kaynak oluyor. İmaj yenilemek veya değiştirmek isterseniz; renklendirme, ombre, sombre, balyaj, renk değişikliği gibi pek çok işlemi tercih edebilirsiniz.

Düğün günü saç tasarımına başladığımızda, fön veya maşa uygulamaları ilk adımımız oluyor. Hemen ardından makyaj için temiz ve nemlendirilmiş cildinize baz uygulamaları yapıyoruz. Baz uygulamaları kalıcı bir makyaj için son derece önemli. Kontur, aydınlatıcı ve gölge işlemleriyle tamamladığımız makyajınızdan sonra saç tasarımına devam ediyoruz. Duvak, gelinlik ve saç aksesuarına göre tercih ettiğimiz saç modelini en şık haline getiriyoruz. Çalışmaları tamamladığımızda, yakın dostlarınızla da ilgileniyoruz. Bu gecenin yıldızı siz olacaksınız.

Siz de Değişim Kuaför Emin Yılmaz iletişim formunu doldurarak Aydın kuaför salonları arasında bizi tercih ederseniz, pişman olmayacaksınız. Unutmayın, düğün günü gelin saçı tasarımınız ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran makyajınız yıllar geçse de çok konuşulacak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.