Kuaför Ebru

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Ebru Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Ebru Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Ebru Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ebru Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Ebru Hakkında

Yıllardır, Aydın’da merkezi bir konumda yer alıyoruz. Son derece geniş ve ferah salonumuzda sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Güzelliğiniz için hijyen koşullarına özen gösteriyoruz ve cilt sağlığınızı koruyarak kaliteli hizmet veriyoruz. 2018 yılında yenilenen salonumuzda, Kuaför Ebru markasının ayrıcalıklarıyla kadınları mutlu ediyoruz. Sizin mutluluğunuz için ne yapabiliriz? Bir sonraki gelin adayımız olmaya ne dersiniz?

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamalarıyla kendi masalınızın kahramanı olabilirsiniz! Bunun için 2 katlı salonumuzda tesettür bölümüne de yer veriyoruz. Tamamı kadınlardan oluşan profesyonel ekibimizle her zaman rahat bir ortam yaratıyoruz. Güzelliğinize ışık tutan makyaj uygulamaları için cilt tonunuza yakışan renkleri belirliyoruz. Renk seçimlerinde düğün konseptine uyum sağlamaya da dikkat ediyoruz. Modayı yakından takip eden ekibimizle sade makyaj tarzları tercih ediyoruz. Bu sayede doğal güzelliğinizle ön plana çıkmanızı sağlıyoruz.

Saç tasarımı için de aynı özenle çalışmalar yapıyoruz. Tasarım sürecinde yüz hatlarınıza ve gelinlik seçiminize yakışan bir saç modeline odaklanıyoruz. Mesela; yakası kapalı gelinliklerde dağınık saç modelleri tavsiye etmiyoruz. Aynı durum yaka işlemesi ve detayları fazla olan modellerde de geçerli. Ancak açık yakalı modellerde düğün konseptine ve tarza göre daha özgür hareket ediyoruz. Saç tasarımınızı ve şıklığınızı duvak ile saç aksesuarları sayesinde tamamlıyoruz. Tesettür çalışmalarında da duvak son derece önemli bir rol oynuyor. Başörtüsü aksesuarlarını da bir düşünün deriz.

Kuaför Ebru Aydın’da isteğe bağlı olarak saç ve makyaj provaları da yapıyoruz. Düğün günü hazırlıklar sırasında yanınızda olmasını istediğiniz yakınlarınız var mı? Kendilerini de salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Efeler’de Girne Bulvarı civarında yer alan Kuaför Ebru Salonu sizin de Aydın kuaförleri arasındaki tercihiniz ise iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.