Nehir Kuaför

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Nehir Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nehir Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Nehir Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nehir Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nehir Kuaför Hakkında

Kayda değer uzunlukta bir süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mesleğimizi çok seviyor ve aradan geçen yıllara karşın hala kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Salonumuz Aydın Nehir Kuaför Efeler ilçesinde merkezi bir konumda bulunuyor ve burada her gün sayısız konuğumuzu ağırlıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapıyor, her ne sebeple olursa olsun salonumuzu ziyaret eden konuklarımızı güler yüzlülük ve samimiyetle karşılıyoruz.

Nehir Kuaför ailesi olarak işinin ehli profesyonellerden oluşan 6 kişilik tecrübeli bir ekibiz. Burada bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz neredeyse her hizmeti kaliteli şekilde verebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse işlemlerimizi kısaca ve ismen sayabiliriz; saç tasarım, kesim, ombre ve sombre, renklendirme ve boyama, röfle, perma ve fön, profesyonel ve kalıcı makyaj, microblading kıl tekniği ile 3D kaş kontürü, tırnak bakımı, protez tırnak, manikür ve pedikür, kişisel bakım, ölçülü kaş alımı, cilt bakımı, mikro kaynak gibi pek çok uygulama bünyemizde mevcut.

Bahsetmek ve üzerinde daha detaylı durmak istediğimiz diğer bir konu ise özel gün ve organizasyonlara hazırlanmak isteyen hanım efendileri salonumuzda ağırlamamız. Bu hizmeti; düğünler, nişanlar, kına geceleri, mezuniyet baloları, kutlamalar, davetler, partiler ve daha nicelerine mükemmel bir görünümle katılmak isteyenler değerlendirebiliyorlar. Bunlar arasında diğerlerine nazaran biraz daha özenli olup özel hizmet sunduğumuz grupsa gelinlerimiz, hayatta tek bir kez yaşanacak bu heyecanı onlarla paylaşıyor ve hayal ettikleri görünüme ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik gelinin yakınları da salonumuzu tercih etmek isterlerse onları da alabiliyoruz.

Aydın Efeler kuaförleri arasında yapacağınız seçimde hem tecrübemiz hem de hizmet kalitemiz açısından bizi tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Nehir Kuaför olarak bize ulaşıp bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.