Ahmet Sever Kuaför

E-posta Gönder

 • Çine, Aydın.

Ekiple Tanışın

Ahmet Sever Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ahmet Sever Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ahmet Sever Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ahmet Sever Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ahmet Sever Kuaför Hakkında

15 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe yer alan Ahmet Sever tarafından işletilen salonumuzda faaliyet gösteriyoruz. Ahmet Sever Kuaför ailesi olarak 10 kişilik profesyonel bir ekipten oluşuyoruz. Güzellik sırlarımız, saç tasarımı yeteneklerimiz ve kalitemizle Aydın’da tercih ediliyoruz. Güzel kadınların tercihi olan salonumuzda, hijyenik ve sağlıklı güzellik için çalışıyoruz. Yıllar geçse de azalmayan kalite anlayışı ve profesyonellikle ilk günkü heyecanla hizmet veriyoruz.

Salonumuzu tercih eden gelin adaylarına sunduğumuz hizmet için planlama yapmayı da ihmal etmiyoruz. Her adımda güzellik için çalışıyor, şıklığınızı ortaya çıkaran saç tasarımları ve makyaj uygulamaları ile gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz. Düğün günü hatıralarda saklanacak güzelliğiniz için doğru makyaj dokunuşları yapmaya özen gösteriyoruz. Üstelik bu konuda dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanarak sağlığınızı da koruyoruz. Profesyonel makyaj artistlerimiz de biz de biliyoruz ki cilt sağlığınız için kaliteli ürünlerin kullanımı ve temizlik en önemli koşul.

Sıra saç tasarımına geldiğinde, kaliteli hizmet anlayışımızdan hiçbir şey eksilmeden hizmet veriyoruz! Tasarımcılarımız, Ahmet Sever Kuaför Çine’deki salonumuzda hemen her model özelinde şıklık garantisiyle çalışıyor. Yüz hatlarınızı belirginleştirdiğimiz makyaj uygulamalarını ortaya çıkaracak saç tasarımı ile şıklığınızı tamamlıyoruz. Bunun için prova ve düğün öncesi işlemlerle çalışmaya başlıyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modellerinin dikkat çekici olması için duvakla uyumlu bir tasarım yaratıyoruz. Işıl ışıl parlayan güçlü saçlar için son yılların vazgeçilmezi estetik renklendirme ile kaynak, kesim, renk değişikliği ve bakımları da tavsiye ediyoruz.

En iyi hizmeti hak ettiğinizi bilen ekibimizle çalışmak isterseniz, yakın dostlarınıza da hizmet ettiğimizi bilmelisiniz. 5 ila 6 kişilik guruplara aynı anda hizmet veren ekibimizin ilgi odağı olmaya hazır olun. Aydın Çine kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, Ahmet Sever iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Hamitabat, Şht. Adnan Özdemir Cd. No:5, 09500 Çine/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.