Çiçekçiler

Aydın Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Çiçeği: Canlı Çiçek Mi Yoksa Yapay Mı Seçilmeli?

Bilirsiniz bir dönem yapay çiçek kullanımı çok yaygındı. Hatta canlı gelin çiçeği pek rastladığımız bir şey değildi. Genellikle gelinlikle aynı renk, boncuklu yapay çiçekler, klasikleşmiş olarak, her gelinin eline tutuşturulurdu ve bu çiçekler doğallıktan çok uzak görünürdü. Günümüzde özellikle naturalleşmenin de etkisiyle, bu çiçekler yerlerini canlı çiçeklere ve doğal görünümlü yapay çiçeklere bıraktı. İster yapay ister canlı çiçek kullanın, önemli olan, sizin doğallığınıza gölge düşürmeyecek modellere yönelmeniz. Eğer canlı çiçek kullanmayı düşünüyorsanız ve mevsim çiçeklerini tercih ederseniz, ekonomik bir tercih yapmış olursunuz. Örneğin bir ilkbahar gelini olacaksanız, papatyalardan ve cipso çiçeklerden oluşan bir gelin buketi oldukça zarif bir görüntü sergilemenizi sağlayacaktır.

Gelin Buketinde Renk Seçimleri Nasıl Olmalı?

Gelin el çiçeği seçerken, düğün mekanınız, düğün konseptiniz, gelinliğiniz ve düğününüzü yaptığınız mevsimi göz önünde bulundurarak, renk tercihinde bulunabilirsiniz. Örneğin ayçiçeği konseptli bir düğün organize ediyorsanız, gelin buketinizde ayçiçeklerine yer verebilirsiniz. Aynı şekilde konsepte göre söz çiçeği ve nişan çiçeği renkleri de belirlenebilir. Eğer bir kış gelini olacaksanız, bordolar, kırmızılar sizin renkleriniz. Bu renkleri gelin buketinizde kullanabilir, buketinizin bir minyatürünü de çiçekçinize damat yaka çiçeği olarak hazırlatabilirsiniz.

Aydın çiçekçilerine oturduğunuz yerden ulaşmak için, bu sayfadaki filtreleri kullanabilir, aradığınız kriterlere uygun firmalarla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler