Aydın Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Eğlenceli bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemek için ihtiyacın olan her şey Düğün.com'da! Aydın'daki tüm kına gecesi mekanları, en sıra dışı kına aksesuarlarını satan firmalar ve en profesyonel kına organizasyon şirketleri için tek bir tık yeter! Firmaları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

104 firma

Şehri Yar

Merkez

Şehri Yar

Aydın’da hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile doyasıya eğleneceğiniz düğününüzü kır düğünü olarak hayata geçirmek istiyorsanız yeşilliklerle bezeli bahçemize sizi...

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

2
İncele
Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

Efeler

Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

Çadır Kır Düğün ve Kahvaltı Bahçesi Aydın Dans Akademi kuruluşudur. 2014 yılından beri Aydın'da dans eğitimi vermekteyiz. Yaptığımız birçok organizasyonu başarılı bir şekilde idare ve organize etmiş..

Hayır

Aksesuar Kiralama

750-1.000 kişi

Kapasite

2
İncele
Alesta Organizasyon

Kuşadası

Alesta Organizasyon

Kaliteli, şık organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim. Keyfini çıkarmak size kalsın!

Hayır

Aksesuar Kiralama

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

26
İncele
Masalım Kına Organizasyon

Efeler

Masalım Kına Organizasyon

İşimizi ilk günkü heyecanımızı koruyarak tutkuyla yapan, gelin hanımların bekar olarak geçirecekleri sultanlara yakışır şekilde organize eden, sadece eğlenmelerini ve mutlu olmalarını sağlayan ve en..

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

32 9
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Aydın’ın özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün.com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.