Kuaför Hayriye

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Hayriye Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Hayriye Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hayriye Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hayriye Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Kuaför Hayriye Hakkında

Düğününüzde sizi kusursuz kılan detayların başında makyajınız ve saçınız geliyor. Son derece önemli bu hizmeti ise kalitesi ve profesyonelliğini ispatlamış bir kuaför salonunda almanızı öneriyoruz. Biz, Hayriye Kuaför olarak 2011 yılından beri faaliyet gösteriyor ve sizi buradan düğününüze maksimum memnuniyet ile uğurlamak için sabırsızlanıyoruz.

Salonumuzun her bir noktası, sıcak ve samimi bir ortam amaçlanarak özenle tasarlandı. Duvarlardaki tuğla tasarımı, konsepte uygun olarak seçilen masa ve koltuklar, ışıklar ve kullanışlı aynalar ile konforunuzu da ön planda tutuyoruz. Sizi düğün gününüzde yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız için de bir alanımız bulunuyor. Burada keyifli dakikalar yaşarken değişiminizi de kesintisiz bir şekilde izleyebiliyorlar. Aynı zamanda düğün günü sevdiklerinize de hizmet verebildiğimizi ve gün boyunca toplam 10 kişiye hizmet verebildiğimizi de belirtmek istiyoruz.

Ekibimiz toplamda 6 kişilik. Her birinin son derece yetkin, alanında oldukça uzman olduklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte güler yüzlü bir hizmet sunarken enerjileriyle de yüzlerinizi güldürüyorlar. Tüm hayran bakışların üstünüzde olacağı bir görünümü ekibimiz ile birlikte uyum içinde çalışarak gerçekleştiriyoruz.

Saç ve makyajın yanı sıra kaş tasarım, ağda, kalıcı fön, manikür ve pedikür gibi işlemleri de gelin adaylarımızla buluşturabiliyoruz. Güzelliğinizi her detayda ortaya çıkarıyor, bu özel güne hazır olmanızı sağlıyoruz. Aldığımız uzmanlıklar, sahip olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimlerimiz ile bu hizmetlerin hepsinde isteklerinizi yerine getiriyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve olanaklarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dünya kadınla, kadın da saçıyla güzeldir. Bu unutulmaz günde göz alıcı görünmek için Kuaför Hayriye olarak üstümüze düşen ne varsa yapmak için hazırız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.