Aydın Düğün Organizasyon Şirketleri

Düğününde beraber çalışacağın organizasyon firmasını mı arıyorsun? Tüm Aydın organizasyon firmalarını incele ve beğendiklerinden tek tıkla fiyat teklifi iste!

Şato Konsept Organizasyon

Merkez

Şato Konsept Organizasyon

Doğanın mucizesi çiçekler, aranjman ve peyzaj çalışmaları konusunda yetenekli ekibimizle 1976 yılında düğün sektöründeki yerimizi aldık! Şato Konsept ailesi olarak her zaman kaliteli hizmet için...

20-30 TL

Min. Fiyat

24
1
İncele
Esnek sözleşme Kuşadası Alesta Organizasyon

Kuşadası

Kuşadası Alesta Organizasyon

Farklı tasarım konseptlerin yaratıcı bir ekiple buluştuğu Alesta Organizasyon Kuşadası’ndaki düğünlerde aktif olarak rol almaya devam ediyor! Tecrübesi, yenilikçi hizmet anlayışı, güler yüzlü...

30-40 TL

Min. Fiyat

4

Yorum

47
6
İncele
Esnek sözleşme Ertan Çiçekçilik & Organizasyon

Kuşadası

Ertan Çiçekçilik & Organizasyon

Düğünler en özel günlerdendir. Bu özel günlerde profesyonel bir ekip ile hiç bir eksik olmadan ve en küçük problem yaşamadan hayalinizdeki düğünü gerçekleştirin. Düğün günlerinde uzman ekibimiz...

30-40 TL

Min. Fiyat

6

Yorum

%15 indirim
33
4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları
Tüm Şehirler Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon Önerileri

Düğün organizasyonu denildiğinde akla ilk olarak düğün salonu süsleme yani dekorasyon gelir. Genellikle düğünlerde dekorasyon masa sandalye giydirme, gelin yolu, masa ve tavan aksesuarları gibi süslemelerden oluşur. Siz de düğününüzü unutulmaz kılmak için bu süslemelere özen göstererek bir dekorasyon yapmalısınız. Örneğin; kır düğünü mekanlarından birinde düğün düzenlemeyi düşünüyorsanız masaların üzerinden ampuller sallandırabilirsiniz. Bu ampuller havanın kararmasıyla birlikte etrafı aydınlatıp sanki düğününüze yıldızları indirmişsiniz gibi bir hava yaratabilir. Kapalı bir düğün salonunda kutlamanızı yapacaksanız son yılların popüler düğün aksesuarlarından çiçek kaplı avizeleri tavan süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Bu süsleme sayesinde mevsim ne olursa olsun düğününüzde bir bahar havası eseceğinden emin olabilirsiniz.

Deneyebileceğiniz Düğün Konseptleri

Düğün organizasyonu yaparken bir düğün teması belirleyip onu uygulayabilirsiniz. Bir kumsal düğünü yapacaksanız kırmızı, beyaz ve mavi tonlarını kullanarak marina konseptli bir düğün yapabilirsiniz. Balıkçı ağlarından masa örtüleri yapıp, çapa şeklinde masa numaraları kullanmak hoş bir fikir olabilir.

Tarihi düğün mekanında evlenecek çiftler ise dönem temalı bir düğün yaparak unutulmaz bir geceye sahip olabilir. 1920’lerin gösterişli ruhunu yansıtmak için dekorasyonda tüyler, büyük şamdanlar, kristaller kullanmak harika bir fikir olabilir.

Düğününüzü kusursuz bir şekilde organize edebilmek için bu konudaki ustalardan yardım almanızı öneririz. Kimler mi? Tabii ki düğün organizasyon şirketleri! Bu firmalar sayesinde hayalinizdeki düğünü zahmetsizce yapabilirsiniz. Siz sadece isteklerinizi söyleyin ve işi uzman organizasyon ekiplerine bırakın. Düğününüzü düzenlemek için size yardımcı olabilecek Aydın’daki düğün organizasyon firmalarına bu sayfadan ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.