Ozan Kuaför

E-posta Gönder

 • Kuşadası, Aydın.

Ekiple Tanışın

Ozan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ozan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ozan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ozan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ozan Kuaför Hakkında

Zarafetinizle güzelliğinizi ortaya çıkaracak dokunuşlar yapmak konusunda profesyonel olan bir ekiple çalışmak isterseniz, Ozan Kuaför tam size göre! Düğün günü şıklığı ile doğal güzellik uygulamaları için saç tasarımcısı ve makyaj artistlerle Kuşadası’nda sizi bekliyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın ve markamızın kurucusu Ozan Bey’in sektörel deneyimlerine güveniyoruz. Bununla da yetinmeyerek kendimizi sürekli geliştiriyor, yeniliyor ve aldığımız eğitimlerle öğrenmeye devam ediyoruz. Sektörde fark yaratmak için modayı ve yenilikleri de takip ediyoruz.

Ozan Kuaför Kuşadası’nda güzel kadınların her gün tercihi oluyoruz. Ancak özel günlerde sunduğumuz hizmetlerin detaylarını da merak ediyor olmalısınız? Çünkü ön görüşmeyle her detayı konuştuğumuz keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Hayalini kurduğunuz saç modelini öğreniyor, topuz ve örgü modelleri gelinlik yaka detayına yakışacak şekilde uyarlıyoruz. Birbirinden özel dağınık saç modellerinde örgü detayları, saç aksesuarları ve bukleleri omuzlarınıza dökülen doğal modelleri de tercih ediyoruz. Duvak seçiminiz de modele doğrudan etki ediyor. Tüm bu detaylara özen göstererek yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli tasarlıyoruz.

Şıklığınızı tamamladıktan sonra güzelliğinize ışık tutacak dokunuşlara sıra geldiğinde, doğru makyaj malzemelerini seçerek işe başlıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiriyor, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için cilt yapınıza uyan ürünler kullanıyoruz. Gece boyunca kalıcı bir makyaj için porselen makyaj uygulamaları yapıyoruz. Duru güzelliğinizle göz kamaştırmanız için kontur uygulamaları ve aydınlatma yapıyoruz.

Tüm bunların yanında yakın dostlarınızı da düğün günü salonumuzda ağırlıyoruz. Hazırlıklar için yanınızda olmasını istediğiniz dostlarınızın sayısını saç ve makyaj provasında mutlaka belirtmelisiniz!

Siz de Ozan Kuaför Aydın’da ekibimizle tanışmak ve detaylı bilgi ile fiyat teklifi almak ister misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Türkmen, Hülya Koçyiğit Cd. 3/c, 09400 Kuşadası/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.