Gelin Saçı ve Makyajı

Bozdoğan Gelin Saçı ve Makyajı

Bozdoğan Erkan & Pınar Kuaför

5.000-7.500 TL

Bozdoğan Elit Kuaför Bozdoğan

2.500 TL'den az

Bozdoğan Soner Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Bozdoğan Ferhat Aydın Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bozdoğan Kuaförleri ve Hizmetleri

Bozdoğan’daki kuaförlerinin sunduğu saç hizmetleri arasında; kesim, boyama, şekillendirme ve bakım yer alıyor. Kuaförler, müşterilerinin saçlarını yüz hatlarına ve tarzına uygun olarak belirli bir stile göre kesim ve boya işlemleri yapıyor. Saçlarınızın daha sağlıklı gözükmesi için yapılan bakımı hizmetleri arasında; şampuanlama, krem uygulama, onarıcı maskeler ve saç derisi masajı yer alıyor.

Bozdoğan güzellik salonları, cilt bakımı uzmanlarıyla beraber ihtiyacınız olan hizmetleri sunuyor. Cilt temizliği, nemlendirme ve maske gibi pek çok bakım hizmeti bulunuyor. Cilt kusurlarınızı yok etmeye ya da cildi makyaja hazırlamaya yönelik bakımlardan size uygun olanını belirleyebilirsiniz. Bunun yanında Çarşı semtindeki kuaförlerde bulunan masaj hizmeti sayesinde vücudunuzu rahatlatabilirsiniz.

Bozdoğan’daki kuaförler sadece günlük bakımlara yönelik değil; en özel günlerinizde de size kaliteli bir hizmet sağlıyor. Kına gecesi, nişan ve düğünlere özel hazırlanan hizmet paketleriyle hem uygun fiyatlı hem de her ihtiyacınıza yönelik bir hizmet alabiliyorsunuz. Saç ve makyaj konusunda oldukça deneyimli profesyoneller sayesinde özel günlerinizde de kusursuz görünebiliyorsunuz.

Bozdoğan Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Bozdoğan kuaför fiyatlarını incelediğimizde, geniş hizmet yelpazesine sahip pek çok salon seçeneğiyle karşılaşıyoruz. Çarşı semtinde hem uygun hem de ortalama fiyatlı kuaförler bulmanız mümkün. Amasya ve Haydere semtlerinde çok fazla kuaför seçeneğiniz bulunmasa da ilçenin merkezine kıyasla daha bütçe dostu alternatifler bulabilirsiniz. Bozdoğan’da birkaç ilçede her bütçeye uygun bir kuaför bulabilirsiniz.

Kuaför için ayırmanız gereken bütçe yaptıracağınız işlemlere göre değişiklik gösteriyor. Özellikle saç kesimi, fön çekimi ve ağda gibi işlemlerin fiyatı sabit tutulurken, renklendirme uygulamalarında fiyatlar farklı olabiliyor. Boyama ve açma işlemlerinde saçınızın uzunluğuna ve gürlüğüne göre fiyat sunuluyor. Daha yoğun saçlara sahipseniz, kullanılan malzeme miktarı artacağından daha fazla fiyat ödeyebiliyorsunuz.

Bozdoğan’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bozdoğan kuaförlerini incelerken hijyen standartlarına uyulmasına dikkat etmenizi tavsiye edebiliriz. Her müşteriden sonra fırça, tarak ve makas sterilizasyonu yapılması; havlu ve önlük değişiminin olması gibi detaylar sağlığınız açısından oldukça önemli. Bunun yanında kuaförlerin kullandığı malzemelerin kalitesinin saçınıza ve cildinize zarar vermeyeceğinden emin olmanız da önemli. Bildiğiniz ve kullandığınız markalarla çalışan kuaförleri tercih edebilirsiniz.

Aydın Bozdoğan kuaförlerini özel günlerinizde tercih edecekseniz, mekan ve kuaför salonunun arasındaki mesafeye dikkat etmenizi öneriyoruz. Saçınızın ve makyajınızın uzun yolda bozulmaması için daha yakın mesafedeki kuaförleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kuaför salonlarında çalışan ekibin güler yüzlü ve profesyonel olması sizi en iyi şekilde ağırlayabilmeleri açısından önemli. Bu sayede size öneriler yapıp isteklerinizi anlayabilirler.

Bozdoğan Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Bozdoğan Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Bozdoğan gelin saçı fiyatları modelin yapımı esnasında kullanılacak aksesuar ve eklemelere göre değişebiliyor. Taç ve çiçek gibi aksesuarları kullanmak istiyorsanız, sabitlemek için farklı tekniklerin kullanılması gerektiğinden fiyatlar değişiklik gösteriyor. Ayrıca eğer saçlarınız kısa ise çıt çıt, peruk ve kaynak gibi eklemelerle saçınızı uzatabilirsiniz. Kullanılan saç miktarına göre de ödeyeceğiniz rakam artıyor.

Diğer Aydın gelin saçı ve makyajı firmalarında da olduğu gibi seçeceğiniz modele göre ödeyeceğiniz fiyat değişebiliyor. Düz ve dalgalı saç modellerinin yapımı ve sabitlenmesi daha basit olduğundan biraz daha uygun fiyatlı modeller arasında yer alıyor. Topuz ve duvaklı modellerin ise yapımı daha uzun sürdüğünden ve fazla emek istediğinden ödeyeceğiniz fiyatta artış oluyor.

Bozdoğan Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Bozdoğan gelin makyajı fiyatları, tercih ettiğiniz kuaförün ve makyaj artistinin popülerliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Merkezden bir tık uzak olan kuaförler hem uygun hem de indirimli fiyatlar sunabiliyor. Kuaförlerin popülerliği ve deneyimi ise fiyatları etkiliyor. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi ve makyaj teknikleri fiyatın artmasına sebep olan faktörlerden bazıları.

Gelin makyajı için ödeyeceğiniz ücret, tercih ettiğiniz makyaj tarzına göre değişebiliyor. Yüzünüzdeki kusurları kapatarak düğün boyunca bozulmayacak olan porselen makyaj, diğer tekniklere kıyasla daha yüksek ücretlendirilebiliyor. Hafif ve suya dayanıklı ürünlerle yapılan bir makyajın yapım süresinin kısa olması ve az malzeme kullanılması sayesinde daha uygun fiyatlı bir gelin makyajı yaptırabilirsiniz.

Bozdoğan Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları