Kuaför Yeliz & Ümit

E-posta Gönder

 • Karacasu, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Yeliz & Ümit Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Yeliz & Ümit Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Yeliz & Ümit Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Yeliz & Ümit Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Kuaför Yeliz & Ümit Hakkında

Düğününüzde müstakbel eşinizin ve sevdiklerinizin karşısına en iyi halinizle çıkmanız için, büyük bir özenle çalışıyoruz. Alanında oldukça deneyimli bir ekiple birlikte hizmet verdiğimiz için, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Siz değerli gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak, bizim önceliğimiz. Biliyoruz ki, en önemli gününüzde her şeyin, kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de bembeyaz gelinliğinize yakışır şekilde sizi düğün gününüze hazırlıyoruz.

Aydın kuaför salonları arasında, güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte, adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Gelin saçı ve makyajınızı, bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz; öncelikle, sizinle bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Bu sohbet esnasında; düğün mekanınızı, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, tüm bunlara ve yüz şeklinize en çok uyacak saç modelini birlikte belirliyoruz.

Saç modeliniz için; salon düğünlerinde, enseden veya yukarıdan toplanmış saçları tercih edebilirsiniz. Düğün konseptinizle birebir uyumlu bu saç modeliyle, muhteşem görüneceğinize eminiz! Kır ve açık hava düğünleriniz için genellikle, açık bırakılmış ve geniş dalgalarla bezenmiş saçları tavsiye ediyoruz. Bunun yanında dağınık örgü modellerini de kullanabilirsiniz. Minik çiçekli saç aksesuarlarıyla bu saç modellerine renk katabilirsiniz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Sizin seçiminize göre hareket ettiğimizden; renkli bir makyaj tercih ederseniz, büyük bir ustalıkla yapabiliriz. Kusursuz bir ten makyajı üzerine, bakışlarınızı derinleştirecek bir göz makyajıyla devam ediyoruz. Ardından, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Son olarak da dudak renginize uygun bir ruj seçimiyle, makyajınızı bitiriyoruz.

Düğün gününüzde dilerseniz, düğün yapacağınız mekanda da sizi hazırlayabiliriz. Kendinizi daha rahat hangi ortamda hissedecekseniz, öncesinde söylemeniz yeterli olacaktır.

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Yaylalı Mah. Eski Yoğurt Pazarı Türbe Karşısı Karacasu/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.