Elit Kuaför Bozdoğan

E-posta Gönder

 • Bozdoğan, Aydın.

Ekiple Tanışın

Elit Kuaför Bozdoğan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Elit Kuaför Bozdoğan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elit Kuaför Bozdoğan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elit Kuaför Bozdoğan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Elit Kuaför Bozdoğan Hakkında

Tarzınızı en iyi yansıtacak saç ve makyaj tasarımlarımızla Elit Kuaför’de sizinle tanışmayı bekliyoruz. Uzun zamandır Aydın’da hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda çok sayıda gelini düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günleri için ağırlayarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

İşini çok seven ve alanında uzman kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz. Sizi kuaför salonumuzda daima güler yüzlü bir şekilde ağırlıyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Güzellik ve bakım sektörü sürekli kendini geliştirirken Elit Kuaför olarak kullandığımız malzemelerden yaptığımız tasarımlara kadar her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Düğününüzden önce sizinle görüşerek bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarından örnekler gösteriyoruz. İçlerinden beğendikleriniz olursa düğününüzde sizin için onları yapıyoruz. Eğer internetten bir görsel gördüyseniz bize göstermeniz ya da tarif etmeniz o modeli yapmamız için yeterli oluyor. Kuaför salonumuzda hijyen kurallarına dikkat ederek çalışıyoruz. Kullandığımız tarak ve fırça gibi malzemeleri düzenli olarak temizliyoruz. Düğün günü sizinle birlikte sevdiğiniz yakınları da ağırlayarak saç ve makyaj hazırlıklarınıza aynı anda başlıyoruz. Günün yıldızı siz olsanız da yakınlarınızla birlikte hazırlanmanın size iyi geleceğini ve keyif vereceğini düşünüyoruz.

Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ön plana çıkarak ve pürüzsüz görüneceğiniz işlemlere yöneliyoruz. Kapatıcılığı yüksek ve ten renginize uyumlu fondöten uygulamasıyla cilt tonunuzu eşitliyoruz. Kaşlarınıza kalem yardımıyla şekil veriyoruz. Herkesin göz yapısı birbirinden farklı olduğu için sizin göz yapınıza en uygun stilleri göz önünde bulundurarak istediğiniz renklerde farları tercih ediyoruz. İhtişamlı ve göz kamaştırıcı görüneceğiniz makyajınızı tamamladıktan sonra sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Bozdoğan kuaförleri arasında yer aldığımız Elit Kuaför’de düğün hazırlıklarınızı yapmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:10/B  Bozdoğan, Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.