Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kemal Kuaför Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Kemal Kuaför Aydın’a davet ediyoruz.

Kemal Kuaför olarak sektöre adımımızı attığımız ilk günden beri, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış, profesyonel üyelerden oluşuyor. Yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için salonumuzda kullandığımız her markanın ürünleri konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için olabildiğince doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklarımıza başlamadan önce, sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlamaya özen gösteriyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra oluşan görüntünün içinize tam olarak sinmesini hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgileri dikkate alarak hareket etmeye çok özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı gelinliğinizin ve yüz şeklinizin güzelliğini tamamlayacak şekilde, sizin görüşleriniz doğrultusunda belirliyoruz. Gelin saçınızın düğün mekanınıza uygun olmasına da özen gösteriyoruz. Örneğin; bir otel düğünü düşünüyorsanız zarif incilerle süslenmiş şık bir topuz, kır düğünleri için çiçeklerle süslenmiş dağınık bir örgü tercih edebiliyoruz. Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca saçlarınızın bozulmasının önüne geçiyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, öncelikle yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, güzelliğinizi ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olması için, profesyonel bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Makyajınızın devamında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüz boyunca makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Gelin siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip, muhteşem bir güzelliğe ulaşın. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kemal Aydın kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Efeler/ Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.