Mehmet Saadet Kuaför

E-posta Gönder

 • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın

Mehmet Saadet Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mehmet Saadet Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Saadet Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehmet Saadet Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mehmet Saadet Kuaför Hakkında

Güzellik sektöründe hizmet verdiğimiz Kuaför Mehmet Saadet Nazilli’de saç ve makyaj alanında uzman bir ekiple birlikte çalışarak hayatınızın en özel günlerine eşlik ediyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelinin saç ve makyajını yaparak rüyalarını süsleyen gelin olmalarına yardımcı oluyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlencelerinize sizi ustalıkla hazırlıyoruz. Kuaför salonumuz içerisinde arzu ettiğiniz tüm saç modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Aklınızda bir saç ve makyaj tasarımı varsa bize bahsedebilir ya da internetten bulduğunuz bir görseli göstererek istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Profesyonel ve işinde uzman ekibimizle birlikte düğün gününüzün her anında size destek oluyor, keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğünden önce sizi Aydın’da bulunan kuaför salonumuza davet ederek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve düğün mekanınıza en çok yakışacak modeller üzerine konuşuyoruz. Hazırlıklarınız esnasında sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlıyoruz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlıyor ve eş zamanlı olarak sizi önceden belirlediğiniz çıkış saatinde yolcu ediyoruz. Ekibimizin hazırlıklarınız boyunca istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için uğraşacağına emin olabilirsiniz.

İstediğiniz tüm tasarımları kolayca yapıyoruz. Düğününüzün ömrünüzde bir kez yaşanacak güzel bir an olduğunu göz önünde bulundurarak gelin saçı ve makyajının tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Yıllar sonra bile hatırladığınızda memnun kalacağınız bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Saç ve makyaj uygulamalarında kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Makyajınızın kalıcı olmasını istediğimiz için önce makyaj bazı uyguluyoruz. Ten renginize gidecek tonları tercih ederek pürüzsüz bir makyaj yapıyoruz. Yüz hatlarınıza uygun olarak yaptığımız makyajınızın hazırlıkları bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkarak uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyan bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Siz de Aydın kuaförleri arasında yer alan salonumuzun sunduğu imkanlardan yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altıntaş mahallesi, 336. Sokak, No 24/A Kuaförler sokağı Nazilli/AYDIN

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.