Kuaför Zafer

E-posta Gönder

 • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Zafer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Zafer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Zafer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Zafer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Zafer Hakkında

Düğününüzde göz alıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlayan detayların başında kuşkusuz saçınız ve makyajınız geliyor. Bu denli önemli bir hizmeti alacağınız kuaför de oldukça önemli. Zafer Kuaför olarak biz bu özel günlerde üstümüze düşen ne varsa yerine getiriyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak sizi düğününüze uğurluyoruz. Aydın’ın Nazilli ilçesinde bugüne kadar sayısız gelin adayının hayatlarında güzel bir iz bıraktık. Neden bir diğeri siz olmayasınız?

Tecrübemiz, Nazilli kuaförleri arasında bizi farklı kılan belirleyici etkenlerden biri. En özel günlerde nasıl hizmet verilmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Öncelikle gelin adaylarımızı yakından tanıyor, düğün konseptlerini, düğün mekanlarını, gelinliklerini ve nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyoruz. Saç ve makyajınızı belirlerken bu detayların oldukça önemli olduğunu söylemek istiyoruz. Bunların yanı sıra tarzınızı ve zevklerinizi de ön planda tutuyor, sizi en iyi şekilde yansıtacak modellerin üstünde duruyoruz.

Gelin saçınız için saç yapınıza, uzunluğuna ve rengine dikkat ediyoruz. Örneğin dalgalı, kısa, düz ya da kıvırcık saçlar için birbirinden farklı işlemler yapıyor, sarı ve kumral gibi açık renkler için dağınık ve doğal modeller önerirken koyu renk saçlar için örgü ve topuzu tavsiye ediyoruz. Makyajınızda göz renginizi ortaya çıkarmak isterseniz göz renginize göre toprak tonlarını, kahve tonlarını ya da pembe ve tonlarını tercih ediyoruz.

Son derece modern bir dizayna sahip salonumuzda kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceksiniz. Sıcakkanlı bir ev sahipliği yaparak yüzünüzdeki tebessümün sebebi oluyor, düğün stresinizi tamamen unutturuyoruz. Gün boyunca yaptığımız ikramlar ile de keyifli saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

İmkanlarımız hakkında daha çok şey öğrenmek istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.