Kuaför Sabahattin & Bahar

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Sabahattin & Bahar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför Sabahattin & Bahar Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Sabahattin & Bahar Sık Sorulan Sorular

Kuaför Sabahattin & Bahar gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Sabahattin & Bahar gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kuaför Sabahattin & Bahar gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Sabahattin & Bahar gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Sabahattin & Bahar şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Sabahattin & Bahar şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Sabahattin & Bahar ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Sabahattin & Bahar ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Sabahattin & Bahar Hakkında

Düşlerinizin gelini olmak için Kuaför Sabahattin & Bahar’ın çalışmalarıyla rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Uzun zamandır başarıyla hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelini ağırlamanın verdiği mutlulukla size yardımcı oluyoruz. Kuaför Sabahattin Kuşadası’nda sizi de hayalinizin gelini olmaya davet ediyoruz.

Tecrübeli ekibimizle birlikte sunduğumuz kuaförlük hizmetlerine ek olarak kalıcı kaş, mikroblading, kıl tekniği ve kalıcı oje uygulamalarımız da bulunuyor. Samimi bir ortamda sizi ağırlamaya özen gösterdiğimiz kuaför salonumuzda düğün gününüzde dilerseniz sevdiklerinizle birlikte hizmet alabilirsiniz. Bunun için düğünden önce sizinle bir araya geldiğimiz görüşmede gün akışını planlarken bize sayı vermeniz gerekiyor. Ekibimizi ve kullanacağımız malzemeleri size ve gelecek yakınlarınızın sayısına göre ayarlıyoruz.

Dünyada ve ülkemizde moda olan trendleri yakından takip ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda uyguluyoruz. Hijyenik ortamımızda hazırlıklarınızı yaparak sizi düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerinize hazırlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını başarıyla yaptığımız kuaför salonumuzda maşa ve fön uygulamalarının ardından istenilen şekli birbirinden farklı toplama stilleriyle kolayca veriyoruz. Eğer tacınız varsa saç modelinizi de tacınıza göre yapabiliyoruz. Makyaj sırasında ise kaliteli ürünler kullanarak yaptığımız uygulamaların uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Yüz hatlarınıza ve ten renginize uygun bir makyaj yapmak için doğru ürünleri seçiyoruz. Önce makyaj bazı uyguluyor ardından fondöten sürüyoruz. Kontur, bronzer, aydınlatıcı ve allık uygulamalarımızla da yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Böylelikle daha çekici görünmenizi sağlıyoruz. Makyajınız bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Kuşadası kuaförleri arasında hizmet verdiğimiz salonumuzun sunduğı imkanlardan yararlanmak ve ayrıntılı olarak fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.