Gelin Saçı ve Makyajı

Bornova Gelin Saçı ve Makyajı

Kuaför Mavi
Bornova
1 saatte cevap verir

2 kişi el ele işimizi en iyi şekilde daim ediyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz mesleğimizde her daim yenilikler katarak ilerlemekteyiz size en iyi hizmeti verebilmek adına mutlak suretle şehir içi...

5.000-7.500 TL
İncele

Zante Nail Beauty 2021 yılının sonlarına doğru gelin hanımlara kapılarını İzmir’de açtı. O günden bu yana güzellik alanındaki yenilikçi tarzımızla adımızdan sıkça söz ettirmeyi başardık....

5.000-7.500 TL
İncele
CK Saç Tasarım
5,0
(22 Yorum)
2. yıl
Bornova
5 saatte cevap verir

CK Saç Tasarım İzmir’li gelin adaylarının bir numaralı tercihi oluyoruz. Gelin saçı ve makyajı alanında 2009 yılından bu yana kaliteli bir hizmet sunuyoruz. CK Saç Tasarım’ın her 2 şubesinde de...

12.000
7.500 TL
İncele
Soner Saç Tasarım
5,0
(12 Yorum)
10. yıl
Bornova
9 saatte cevap verir

Soner Saç Tasarım Bornova/İzmir’de 2006 yılında kurulan bir güzellik mabedi. 1991 yılından beri sektördeki deneyimi ile öne çıkan bu adres, gelinler için adeta bir masalın kapılarını aralıyor....

10.000-15.000 TL
İncele
Neslim Güngen Bornova Güzellik Merkezi
2 Yorum
Bornova
21 saatte cevap verir

2022 senesinin Aralık ayında hizmet vermeye başlayan Neslim Güngen Bornova Güzellik Merkezi, gelin saçı ve makyajı alanındaki engin tecrübeleriyle düğünlerinizde tüm gözlerin üzerinizde olmasını...

10.000-15.000 TL
İncele
Nazeli Beauty
5,0
(7 Yorum)
Bornova

2012 yılında kurulan Nazeli Beauty güzelliğe dair tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, gelinlerimizin en özel günlerinde en güzel halleriyle misafirlerini büyülemelerine yardımcı oluyoruz....

5.000
3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
10.000-15.000 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
Bornova
Salon Mix
10.000-15.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bornova Kuaförleri ve Hizmetleri

İzmir Bornova’daki kuaförler, siz değerli gelin adaylarının saç ve makyaj hizmetlerini en güzel şekilde üstleniyor. Tüm hizmetler istekleriniz doğrultusunda sunuluyor. Bornova kuaförleri isteklerinizi yerine getirmekle sınırlı kalmayıp, sizlere beklentilerinizin de üzerinde bir hazırlık süreci yaşatıyor. Alanında uzman ekipler, teknolojik saç ekipmanları, kaliteli ürünler ve daha nice olanak Bornova kadın kuaförlerinde sizi bekliyor.

Gelin başınızı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz Bornova güzellik salonları yoğun olarak; Kazımdirik, Atatürk, Merkez ve Çamdibi mahallelerinde yer alıyor. Bu semtlerin yanı sıra Yeşilova, Evka 4, Ergene, Evka 3, Naldöken ve Pınarbaşı’ndaki kuaförler de gelinlere avantajlı hizmetler sunuyor. Gelin adayları; güzellik salonunda, evlerinde veya düğün mekanında istedikleri hizmetlerden yararlanabiliyor.

Bornova Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

 • Bornova kuaför fiyatları geniş bir skalaya hitap ediyor. İlçede; uygun, ortalama ve daha yüksek fiyatlı onlarca kuaför bulunuyor.

 • Standart paketler ekonomik, daha kapsamlı hizmet opsiyonları ise bir tık yüksek fiyatlı olabiliyor. Talep edilen ekstra hizmetler, ücretleri yükseltebiliyor.

 • İzmir Bornova kuaförlerinin birçoğu sunduğu hizmetler için cep dostu fiyatlar talep ediyor.

 • Gelinler için hizmet veren uygun fiyatlı Bornova kuaförleri, ilçedeki semtlerin neredeyse tamamında yer alıyor.

 • Atatürk, Kazımdirik ve Çamdibi kuaförleri her bütçeye uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

 • Fiyatları ne çok uygun ne de yüksek olan Bornova kuaförleri; Atatürk, Evka 3 ve Kazımdirik’te bulunuyor. Ortalama fiyatlı Bornova kuaför salonları, saç ve makyaja dair birçok hizmeti sunabiliyor.

 • Merkez, Atatürk, Ergene, Kazımdirik ve Çamdibi’ndeki kuaför salonlarının bir kısmında fiyatlar ortalamanın üzerinde seyrediyor.

Bornova’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bornova’da düğününüz için hizmet alabileceğiniz onlarca kuaför bulunuyor. Salonlar arasında seçim yaparken, bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Almak istediğiniz hizmetler, yanınızda kaç yakınınızın olacağı, saçınızı ve makyajınızı nerede yaptıracağınız gibi pek çok unsur kuaför seçimlerinizi doğrudan etkiliyor. Tercih yaparken; kuaförlerin olanaklarını, hizmet verdikleri maksimum kişi sayısını ve ücretlerini göz önünde bulundurmanız icap ediyor.

Gelin adayları, düğün saçını ve makyajını alanında yetkili profesyonellere emanet ediyor. Gelin saçında deneyimli kuaförlerden, makyajda ise uzman makyözlerden hizmet almak gerekiyor. Tecrübeli Bornova kuaförlerinin aynı zamanda dinamik bir yapıda olması, gelinler için büyük önem arz ediyor. Yılın modasına ayak uydurmak isteyen gelinler, trendleri yakından takip eden salonlarda karar kılıyor.

Bornova Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Bornova en iyi kuaförleri ve makyözleri bulabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. İlçedeki kuaför ve güzellik salonları avantajlı hizmetleriyle öne çıkıyor.

 • Bornova saç tasarımınız için gerekli olan her türlü hizmeti siz değerli gelin adaylarına aktarıyor. Kesimden föne, boyadan gelin topuzu modellerine kadar pek çok işlem bütçenize uygun fiyatlara sunuluyor.

 • Özel tasarım saç modelleri, duvak takma hizmeti ve aksesuar temini gibi birçok imkanın olduğu onlarca kuaför Bornova’da yer alıyor.

 • Bornova’da kuaför salonlarının bir kısmında, ücretsiz prova olanağı bulunuyor.

 • Masaj, SPA, solaryum, cilt ve vücut bakımı hizmetleri gelin adaylarının yüzlerini güldürüyor.

 • İzmir kuaförlerinde olduğu gibi Bornova’daki salonlarda da en çok tercih edilen hizmetler arasında; ipek kirpik, kalıcı oje, manikür, pedikür, protez tırnak ve ölçülü kaş alımı bulunuyor.

 • Kullanılan makyaj bazları ve sabitleyici saç spreyleri, yapılan işlemlerin gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor.

 • Saçını uzatmak isteyen gelinler eklentilerden yardım alabiliyor. Saç eklentileri arasında; çıtçıt, postiş, kaynak ve peruk bulunuyor.

 • Kazımdirik Mahallesi’ndeki salonların bir kısmında gelin odası da yer alıyor.

Bornova Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Bornova gelin saçı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Gelin saçı ücretlerini belirleyen etmenler arasında yaptıracağınız model bulunuyor. Maşa veya fön ile yapılan doğal dalgalı saçlar, dikkat çeken modellere göre daha ekonomik oluyor. Özel tasarım modeller ve uğraş gerektiren gelin topuzları, ödeyeceğiniz tutarı yükseltebiliyor. Ayrıca saçınızın uzunluğu ve yoğunluğu da ücretlere yansıyor.

Bornova gelin başınızı dilediğiniz modelde yaptırabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. Gelin başınız yapılırken kullanılan ürün ve ekipmanlar, saç fiyatlarını etkiliyor. Kazımdirik ve Çamdibi’ndeki kuaförler, gelin saçınız için makul fiyatlar talep ediyor. Merkez, Atatürk, Yeşilova, Naldöken ve Pınarbaşı’ndaki kuaförler de dilediğiniz saç modelini oldukça uygun fiyatlar karşılığında yapabiliyor.

Bornova Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Bornova gelin makyajınızı uygun fiyatlara mal edebileceğiniz birçok seçeneğiyle öne çıkıyor. Uygun fiyatlı gelin makyajlarında minimum malzeme kullanılıyor. Doğal ve sade bir görünüm isteyen gelinler, makyajını bütçe dostu fiyatlara yaptırabiliyor. Taşlı, simli, ekstra renkli ve porselen makyajlar uzman makyözleri oldukça uğraştırıyor. Bu makyajlar için saatlerini harcayan makyözlerin talep ettikleri fiyatlar da yüksek olabiliyor.

Bornova’daki makyözlerin gelin makyajlarında kullandıkları malzemelerin kaliteleri, fiyatları direkt olarak etkiliyor. Lüks makyaj malzemeleri kullanan profesyonel makyözlerle çalışmak, gelin adayları için yüksek maliyetli olabiliyor. Standart paketlere dahil olmayan; vücut makyajı, makyaj öncesi cilt bakımı, nemlendirme ve yüz masajı gibi hizmetler, ortalama ve ortalamanın üzerinde seyreden fiyatlar arasında değişiyor.

Bornova Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bornova gelin saçı ve makyajı fiyatlarını etkileyen çok fazla faktör bulunuyor. Gelin paketi opsiyonları, provalar ve uzmanın düğün mekanına gelmesi gibi birçok etmen fiyatlara doğrudan yansıyor. Standart saç ve makyaj hizmetlerinin dışında kalan ekstralar, fiyatları artırıyor. Gelinlerin tercih ettiği saç modelleri ve makyaj stilleri, ödeyecekleri tutarları etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Gelin adaylarına hizmet veren kuaförlerin ve makyözlerin popülerliği, ücretlere etki eden faktörlerin başında geliyor. Makyaj malzemelerinin markasından saç için kullanılan ürünlere ve teknolojik şekillendiricilere kadar pek çok etmen, fiyat aralığının belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Gelin adaylarının saç ya da vücut aksesuarı kiralama talepleri de ödenecek olan tutarı etkileyebiliyor.