Hediye
Neslim Güngen Bornova Güzellik Merkezi
5

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL
%25 indirim
Soner Saç Tasarım
100
4
Soner Saç Tasarım

10 yorum

Bornova

 • 9. yıl
 • Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım İzmir ve diğer şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları için özenle çalışıyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarım markasını her zaman...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  Uğur Layık Bornova
  44
  8
  Uğur Layık Bornova

  16 yorum

  Bornova

  Uğur Layık Kuaför Bornova’da İzmir’li gelin adaylarının bir numaralı tercihi oluyoruz. Gelin saçı ve makyajı alanında 2009 yılından bu yana kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Uğur Layık Kuaför’ün her...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  Zante Nail & Beauty
  18
  1

  Zante Nail Beauty 2021 yılının sonlarına doğru gelin hanımlara kapılarını İzmir’de açtı. O günden bu yana güzellik alanındaki yenilikçi tarzımızla adımızdan sıkça söz ettirmeyi başardık....

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Bornova Kuaförleri ve Hizmetleri

  İzmir Bornova’daki kuaförler, siz değerli gelin adaylarının saç ve makyaj hizmetlerini en güzel şekilde üstleniyor. Tüm hizmetler istekleriniz doğrultusunda sunuluyor. Bornova kuaförleri isteklerinizi yerine getirmekle sınırlı kalmayıp, sizlere beklentilerinizin de üzerinde bir hazırlık süreci yaşatıyor. Alanında uzman ekipler, teknolojik saç ekipmanları, kaliteli ürünler ve daha nice olanak Bornova kadın kuaförlerinde sizi bekliyor.

  Gelin başınızı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz Bornova güzellik salonları yoğun olarak; Kazımdirik, Atatürk, Merkez ve Çamdibi mahallelerinde yer alıyor. Bu semtlerin yanı sıra Yeşilova, Evka 4, Ergene, Evka 3, Naldöken ve Pınarbaşı’ndaki kuaförler de gelinlere avantajlı hizmetler sunuyor. Gelin adayları; güzellik salonunda, evlerinde veya düğün mekanında istedikleri hizmetlerden yararlanabiliyor.

  Bornova Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

  Bornova’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Bornova’da düğününüz için hizmet alabileceğiniz onlarca kuaför bulunuyor. Salonlar arasında seçim yaparken, bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Almak istediğiniz hizmetler, yanınızda kaç yakınınızın olacağı, saçınızı ve makyajınızı nerede yaptıracağınız gibi pek çok unsur kuaför seçimlerinizi doğrudan etkiliyor. Tercih yaparken; kuaförlerin olanaklarını, hizmet verdikleri maksimum kişi sayısını ve ücretlerini göz önünde bulundurmanız icap ediyor.

  Gelin adayları, düğün saçını ve makyajını alanında yetkili profesyonellere emanet ediyor. Gelin saçında deneyimli kuaförlerden, makyajda ise uzman makyözlerden hizmet almak gerekiyor. Tecrübeli Bornova kuaförlerinin aynı zamanda dinamik bir yapıda olması, gelinler için büyük önem arz ediyor. Yılın modasına ayak uydurmak isteyen gelinler, trendleri yakından takip eden salonlarda karar kılıyor.

  Bornova Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  Bornova Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  Bornova gelin saçı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Gelin saçı ücretlerini belirleyen etmenler arasında yaptıracağınız model bulunuyor. Maşa veya fön ile yapılan doğal dalgalı saçlar, dikkat çeken modellere göre daha ekonomik oluyor. Özel tasarım modeller ve uğraş gerektiren gelin topuzları, ödeyeceğiniz tutarı yükseltebiliyor. Ayrıca saçınızın uzunluğu ve yoğunluğu da ücretlere yansıyor.

  Bornova gelin başınızı dilediğiniz modelde yaptırabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. Gelin başınız yapılırken kullanılan ürün ve ekipmanlar, saç fiyatlarını etkiliyor. Kazımdirik ve Çamdibi’ndeki kuaförler, gelin saçınız için makul fiyatlar talep ediyor. Merkez, Atatürk, Yeşilova, Naldöken ve Pınarbaşı’ndaki kuaförler de dilediğiniz saç modelini oldukça uygun fiyatlar karşılığında yapabiliyor.

  Bornova Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

  Bornova gelin makyajınızı uygun fiyatlara mal edebileceğiniz birçok seçeneğiyle öne çıkıyor. Uygun fiyatlı gelin makyajlarında minimum malzeme kullanılıyor. Doğal ve sade bir görünüm isteyen gelinler, makyajını bütçe dostu fiyatlara yaptırabiliyor. Taşlı, simli, ekstra renkli ve porselen makyajlar uzman makyözleri oldukça uğraştırıyor. Bu makyajlar için saatlerini harcayan makyözlerin talep ettikleri fiyatlar da yüksek olabiliyor.

  Bornova’daki makyözlerin gelin makyajlarında kullandıkları malzemelerin kaliteleri, fiyatları direkt olarak etkiliyor. Lüks makyaj malzemeleri kullanan profesyonel makyözlerle çalışmak, gelin adayları için yüksek maliyetli olabiliyor. Standart paketlere dahil olmayan; vücut makyajı, makyaj öncesi cilt bakımı, nemlendirme ve yüz masajı gibi hizmetler, ortalama ve ortalamanın üzerinde seyreden fiyatlar arasında değişiyor.

  Bornova Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Bornova gelin saçı ve makyajı fiyatlarını etkileyen çok fazla faktör bulunuyor. Gelin paketi opsiyonları, provalar ve uzmanın düğün mekanına gelmesi gibi birçok etmen fiyatlara doğrudan yansıyor. Standart saç ve makyaj hizmetlerinin dışında kalan ekstralar, fiyatları artırıyor. Gelinlerin tercih ettiği saç modelleri ve makyaj stilleri, ödeyecekleri tutarları etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

  Gelin adaylarına hizmet veren kuaförlerin ve makyözlerin popülerliği, ücretlere etki eden faktörlerin başında geliyor. Makyaj malzemelerinin markasından saç için kullanılan ürünlere ve teknolojik şekillendiricilere kadar pek çok etmen, fiyat aralığının belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Gelin adaylarının saç ya da vücut aksesuarı kiralama talepleri de ödenecek olan tutarı etkileyebiliyor.

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları