Single Coiffeur

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Single Coiffeur Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Single Coiffeur Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Single Coiffeur Sık Sorulan Sorular

Single Coiffeur gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Single Coiffeur gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Single Coiffeur gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Single Coiffeur gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Single Coiffeur şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Single Coiffeur şehir dışında hizmet vermiyor.


Single Coiffeur ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Single Coiffeur ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Single Coiffeur Hakkında

İzmir’de düzenleyeceğiniz düğününüzde tüm sevdiklerinizi gelin saçı ve makyajınız ile etkilemek istiyorsanız Single Coiffeur’e davetlisiniz!

Uzun yıllardır gelin adaylarının mutlu günlerinde yanlarında olduğumuz kuaförümüzde memnuniyetinizi sağlamak adına oldukça titiz çalışıyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda oluyor. Güzelliği bütün bir kavram olarak görüyoruz ve bu sebeple de saçınızı ve makyajınızı gelinliğiniz ile en uyumlu olacak şekilde uyguluyoruz. İzmir gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler arasında bizi iyi noktaya getiren en önemli özelliklerimizden biri de bu uyumu en iyi şekilde yakalayabilmemiz.

Düğününüzün size ifade ettiği anlamı biliyoruz. Bu özel günde güzel görünmek tüm gelinlerin hakkı ve bu anlayış ile tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz. Gelin saçınızı yaparken gelinliğiniz ile uyumun dikkat ettiğimizden bahsetmiştik. Saçınızı yaparken dikkat ettiğimiz bir diğer önemli detay ise saçınızın yapısı ve uzunluğu. Başka birisi üzerinde görüp beğendiğiniz model size uygun olmayabileceği için sizi en güzel gösterecek modelleri kuaförümüzde buluyoruz. Saç konusunda yıllarca eğitim almış uzmanlarımızın yanında oldukça güvendesiniz. Saçınızı yaptıktan sonra çeşitli aksesuarlar kullanarak görünümünüze hoş bir ışıltı ekliyoruz. Ayrıca düğününüz boyunca gönül rahatlığıyla eğlenebilmeniz adına özel spreyler kullanarak saçınızın bozulmasını engelliyoruz. Gelin makyajınızı yaparken düğününüzün gerçekleştiği mevsim, gelinliğiniz, gelin buketiniz ve gelin saçınız ile en uygun modeli bulmaya özen gösteriyoruz. Bu detayları bir araya getirdiğimizde güzelliğinizi en güzel yansıtacak modelleri sade bir şekilde uyguluyoruz.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde görünümünüzü Single Coiffeur’e emanet etmek İzmir gelin saç fiyatları arasında bütçenize en uygun olanları öğrenmek için yapmanız gereken basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    258.Sok. No: 7/D Bayraklı /İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Single Coiffeur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.