Gala Sermin Kundakçı

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gala Sermin Kundakçı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gala Sermin Kundakçı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gala Sermin Kundakçı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gala Sermin Kundakçı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gala Sermin Kundakçı Hakkında

İzmir’de freelance olarak hizmet verdiğimiz Gala Sermin Kundakçı markası altında uzun zamandır çok sayıda gelin adayını hayallerindeki görünüme ulaştırıyoruz. Hem saç hem de makyaj çalışmalarımızla beklentilerinizi karşılayarak kişiye özel bir hizmet sunuyoruz. Girişimci bir kadın olan kurucumuz Sermin Hanım’ın önderliğinde ihtiyacınız doğrultusunda il dışı çalışmalarda da size eşlik ediyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Sizinle çalışmadan önce bizi tercih etmiş gelinlerimize yaptığımız uygulamalardan bahsediyor ve örnek görseller gösteriyoruz. Çalışmalarımızda hem saç hem de makyaj için her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Düğün öncesi imaj değişikliği yapmak isterseniz renklendirme ve kesim gibi işlemler yapabiliyoruz.

Gelin saçınızın hangi model olacağı kararını alırken gelinlik modelinizi, tarzınızı ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. Maşa, örgü ve fön gibi işlemleri saçınızda uyguluyoruz. Ardından topuz ya da örgü gibi toplamalarla saçınıza şekil veriyoruz. Duvağınız ve varsa tacınızı takarak saç işlemlerinizi hemen tamamlıyoruz.

Makyaj kısmında da saçınızda nasıl özenli bir tutum benimsiyorsak aynı şekilde yaklaşıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak cildinizi koruyor ve makyajın kalıcı olmasını sağlıyoruz. Doğal tonlarda makyaj yapmayı tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Aydınlatıcı ve kontur gibi makyaj taktiklerini kolaylıkla uyguluyoruz. Bakışlarınıza etkileyicilik katıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyle de uzun süre yüzünüzde kalan bir görüntü elde ediyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında başarılı bir yer edinen salonumuzda keyif dolu bir hazırlık süreci yaşamak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle rahatça irtibat sağlayabilirsiniz. Hem hizmet içeriklerimizi öğrenmek hem de fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna basmayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.