Kuaför Dilan

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Dilan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Dilan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Dilan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Dilan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Dilan Hakkında

Makyaj uygulamaları, saç tasarımı ve kuaför hizmetleriyle yıllardır Bornova’da faaliyet gösteriyoruz. Kuaför Dilan Hanım tarafından kurulan markamızın çatısı altında kaliteli hizmetin adresi oluyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

“Her gün için güzellik” mottosuyla sunduğumuz hizmetin kalitesine, hijyene ve cilt sağlığınıza önem veriyoruz. Bu yüzden kalitesiyle tanınmış markaların makyaj malzemeleri, saç boyaları ve bakım ürünlerini kullanıyoruz. Salonumuzda, gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Her gelin adayını memnun edecek özgü tasarımlarla uzun veya kısa saçlar için özel modeller keşfediyoruz. Cildinizin doğal ışığı ve yüz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için yüz hatlarınızı belirginleştirecek makyaj uygulamaları yapıyoruz.

Düğün gününe kadar tamamladığımız hazırlıklar, isteğe bağlı düzenlediğimiz provalar ile sürecin nasıl ilerlediğini de merak ediyor olmalısınız! Dilerseniz, ön görüşmeyle isteklerinizi öğrenerek başladığımız hazırlık sürecinden söz edelim. İstediğiniz saç modelini öğrenerek tasarım sürecini başlatıyoruz. Örgü, topuz veya dağınık saç modellerini duvak seçiminize uygun şekilde stilize ediyoruz. Böylelikle gelinlikle masallardaki gibi görünen gelin adaylarımızın şıklığını saç ve duvak ile tamamlıyoruz. Arzu ederseniz türban tasarımı da yapıyor, şık modellerle yüz hatlarınıza yakışan bir stil tercih ediyoruz.

Makyaj uygulamaları konusunda da uzmanlıkla çalışıyor, Kuaför Dilan Bornova’da güzelliğinizi ortaya çıkarmak için meslek sırlarımızı kullanıyoruz. Gece boyunca kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Her özel günde yanınızda olan ekibimizle sizin ve sevdiklerinizin kusursuz görünümü için özveriyle çalışıyoruz. Gelin makyajı uygulamaları, türban ve saç tasarımını yaptığımız düğün günü sevdiklerinize de hizmet veriyoruz.

Siz de düğün günü ekibimizle çalışmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak. Bornova kuaför salonları arasında yer alan Kuaför Dilan Doğanlar Mahallesinde.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.