Soner Saç Tasarım

Soner Saç Tasarım

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Bornova, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriğiSaç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz prova hizmeti var mı?Evet
  • Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?Evet
  • Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?Evet
  • Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?Evet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?20

Hakkında

Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım ve şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları için çaba sarf ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarımı benzersiz müşteri hizmeti ile hatırlamaları. Sadece isteklerini yerine getirmekle sınırlı kalmayıp beklentilerinin ötesinde bir hizmet anlayışıyla hareket ederiz. Bizim odak noktamız daima müşterilerimizdir; onlar, ihtiyaçlarına gösterilen ilgi ile şaşırtılmalı ve mutlu edilmeliler.

Hiç bir koşulda müşteri taleplerini geri çeviremeyiz. Bir müşteri şikayetinden tüm elemanlarımız kendilerini sorumlu hisseder. Soner Saç Tasarıma gelen her şikayet derhal işleme alınır, müşteriyi daima bilgilendirerek, problemi en kısa zamanda çözüme ulaştırmaya çalışırız.

Soner sac tasarım olarak çalışma şekli daima sorgulanarak, müşteriye daha iyi hizmet verme yolları aranır.

Tüm Soner Saç Tasarım ürün ve hizmetleri dünya kalitesinde olmalıdır. Bu ürün ve hizmetlere bayiler, servisler, çalışma yöntemleri ve müşteriye karşı tavır da dahildir. Bu sayede müşteri, Soner Saç Tasarım’dan daima yüksek kaliteli hizmet alacağını bilir ve güven duyar. Ziyaretçilerimizin bize karşı duyduğu bu güven duygusu bizim için en önemli reklam aracıdır.
Mükemmel bir müşteri hizmeti için takım çalışması benimsenmeli, Soner Saç Tasarım bünyesinde yapıcı bir rekabet ortamı oluşturulmalıdır. Problemleri çözmek için beraber hareket edilmeli ve mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaşılmalıdır.

Müstesna yetenekleri ile öne çıkan kişilerle yıllardır çalışmaktayız. Bu kişilerin aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilkelerini harfiyen yerine getirerek Soner Saç Tasarım’ın müşterilerine karşı belirlediği tavrı yansıtacak yapıda olduklarından eminiz.


Müşterilerin Soner Saç Tasarım’ı düşündüklerinde akıllarına olumlu, mutlu, arkadaş canlısı, istekli, tutkulu, yardımsever, dürüst, pratik yönü kuvvetli, zeki, dinamik ve işbirliğini seven insanlar gelmesi için çaba göstermekteyiz.


Müşterilerimize "özel" olduklarını hissettirebilmek için elimizden geleninin fazlasını yapmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin salonda geçirdikleri her an ve talep ettikleri her hizmet için memnun olmaları ve kapımızdan mutlu bir ifadeyle çıkmaları bizim için çok önemli. Müşteriyle, satın aldığı hizmetin görevini tamamlayıncaya kadar ilgilenilmeli, ürün ile ilgili düşünceleri, müşterinin belirtmesine gerek kalmadan sorulup öğrenilmelidir. Bu tavrın müşteri dönüşünü sağladığı daima hatırlamaktayız.

  • Adres: Kazımdirik Mah 154 Sok 6/A Bornova

Soner Saç Tasarım Yol Haritası

8 yorum

M&B

Merve & Berk

Düğün Tarihi: 02.09.2017

Düğün tarihi belli olunca insan ilk önce gelinlik heyecanına kapılıyor. İşte bu arayış sonunda yakından takip ettiğim ve işini severek yaptığı belli olan Soner Saç Tasarım'a karar verdim. Ve şuan çok doğru bir karar verdiğimi söyleyebiliyorum. Aldığım geri dönüşler de kararımın doğruluğunu... devamı 

Y&G

Yağmur & Gökhan

Düğün Tarihi: 13.09.2019

Çok ilgililer sağolsunlar. Tavsiye ederim. Güleryüzlü hizmet ve fiyat politikaları çok iyi

e&o

ece & ozan

Düğün Tarihi: 22.06.2019

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekip. Biraz kalabalık fakat bu sizi korkutmasın , herkes tam zamanında tam olarak istediği saç ve makyajla çıkıyor. Özellikle gelin saçımı yapan Yusuf Ateş'e çok teşekkür ediyorum, bütün gece bozulmayan harika bir saçtı.

N&m

Nazlı & murat

Düğün Tarihi: 20.04.2019

Saçım hayal ettiğimden daha güzel oldu. Normalde salon dışında hizmet almayı istiyordum ancak salonda aldığım hizmet salon dışı hizmeti aratmadı. ilgilerinden dolayı tüm ekibe çok teşekkür ederim.

B&A

Buse & Ali

Düğün Tarihi: 10.09.2017

Yıllardır hayalini kurduğum hayatımın en özel ve anlamlı gününe güzellik katan Soner Bey ve makyajda harikalar yaratan Ekin Hanım'a sonsuz teşekkürler. Bu yola çıktığımda her adımımda nazik,kibar ve güven veren bir yaklaşımla yanımda oldular. Beni dünyanın en güzel gelini yapan Soner Saç... devamı 

A&M

Aysel & Mete

Düğün Tarihi: 08.07.2017

İstanbul'da yaşıyorum. Düğünüm İzmir'de olacağı için çok fazla panik yapmıştım. Çünkü bir gelin için en önemli 2 unsurun saç ve makyaj olduğuna inanıyordum ve İzmir de tanıdığım kuaför yoktu. Sosyal medyanın gücünü kullanarak uzun bir araştırma sonucu Soner Saç Tasarım'a ulaştım.... devamı 

A&H

ASLI & HAKAN

Düğün Tarihi: 15.05.2016

BENİ HARİKA BİR SAÇ VE MAKYAJLA EN MUTLU GÜNÜME HAZIRLADILAR.EKİBE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

A&E

AYÇA & ENES

Düğün Tarihi: 30.04.2016

SONER SAÇ TASARIM SAYESİNDE ÇOK GÜZEL BİR GELİN OLDUM .ÖZELLİKLE SAÇLARIM İNANILMAZDI.TEK KÖTÜ YANI ÇOK KALABALIK OLMASI.HER YERDEN BİR İNSAN ÇIKIYOR.NEYSE Kİ HER ŞEY YOLUNDA GİTTİ, ZAMANINDA VE MUTLU OLARAK AYRILDIM SALONDAN.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Soner Saç Tasarım firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.