Pervin Kuaför

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Pervin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pervin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pervin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pervin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pervin Kuaför Hakkında

Düğününüzde, hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanız için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Pervin Kuaför Bornova ailesi olarak siz değerli gelinlerimizi en özel günlerine kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak saç modelini uyguluyoruz. Ardından, buna uyumlu bir makyajla, güzel gününüzde muhteşem görünmenizi sağlıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde, kusursuz güzelliğe sahip olmanız için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Sonrasında, yüz şeklinizi ve saydığımız unsurları göz önüne alarak bir saç modeli belirliyoruz.

Salon düğünleri için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tercih ediyoruz. Otel düğünleri için de aynı saç modelleri kullanılabilir. Bu saç modelleriyle birlikte kullanabileceğiniz gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlar da güzelliğinizi tamamlayacak nitelikte olacaktır. Kır ve açık hava düğünleriniz için de dağınık bir şekilde örülmüş, dalgalı ve açık bırakılmış ya da yarım toplanmış saçları tavsiye edebiliriz. Minik çiçekli saç aksesuarları, bu görünüme renk katıp, konsepte uyum sağlayabilir. Saç modelinizi uyguladıktan sonra, düğününüz boyunca kalıcı olmasını sağlamak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Makyajınız için genellikle, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tarzda uygulamalar tercih ediyoruz. Kusursuz bir ten makyajı sonrasında, gözlerinizin ışıltısını yansıtacak bir göz makyajı ve tüm görünüme uygun olacak şekilde bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz ve işte, hayatınızın en güzel günü için hazırsınız! Müstakbel eşinizin, sizi görünce gözlerinin kamaşacağından eminiz!

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek ve Pervin Kuaför telefon numarasını öğrenmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.