Seher Kuaför Bornova

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Seher Kuaför Bornova Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Seher Kuaför Bornova Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seher Kuaför Bornova Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Seher Kuaför Bornova Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Seher Kuaför Bornova Hakkında

Davetlilerinizin tüm bakışlarının üzerinizde olacağı düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız, Seher Kuaför Bornova hizmetinizde.

Belki de çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her detayın içinize tam olarak sinmesi ve sizi mutlu etmesi bizim için çok önemli. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi, zevklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız süresince sizden edindiğimiz bu bilgilere bağlı kalarak, sizi hayallerinizin bile ötesinde bir gelin görüntüsüne ulaştırıyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, duvağınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek tamamen size özel olarak tasarlayabiliyoruz. İster ihtişamlı bir topuz ister doğal görünümlü dağınık örgüler tercih edin, her tarza ve düğün mekanına uygun saç modelini en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz kesimden renklendirmeye kadar da son derece profesyonel hizmetler sunuyoruz. Gelin saçınızda ışıltılı taşlardan minik incilere kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, saç tasarımınıza farklı bir güzellik de katabiliyoruz.

Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için, kaliteli bir baz uygulamasıyla hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyajınızı yaparken kontur uygulamanızdan göz makyajınıza kadar yüz hatlarınıza uygun adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Gelin makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, hazırladığımız muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Seher Kuaför Bornova gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz sihirli dokunuşlarımızla düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.