Seçil Kuaför

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Seçil Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Seçil Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seçil Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Seçil Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Seçil Kuaför Hakkında

Saç tasarımları ve profesyonel makyaj uygulamalarıyla yıllardır hizmet veriyoruz. Seçil Kuaför markasını kurduğumuz günden beri sürekli kendimizi geliştiriyor, yeniliyor ve fark yaratan tarzlarla güzelliğinize ışık tutuyoruz. Bunun için modayı ve sektörel yenilikleri yakından takip ediyoruz. Saç ve türban tasarımlarında şıklığınızı tamamlayan modern çizgilere yer veriyoruz. Zaten tam da bu yüzden düğün günü şıklığı için gelin adaylarının tercihi oluyoruz.

Bornova Atatürk Mahallesinde yer alan salonumuzda, sizi de hazırlıklar için bekliyoruz! Randevu sistemiyle çalışıyoruz. Güzel başlangıcınız için hak ettiğiniz ilgi ve özenle karşılanmanız için randevulara önem veriyoruz. Gelin adaylarımızı düğün öncesi ön görüşmede tanıyor, isteklerini öğreniyoruz. Bu sayede tarzınıza, isteklerinize ve gelinlik modelinize en çok yakışan tasarımı yapabiliyoruz. 2019 yılında yenilediğimiz salonda şık ve ferah bir atmosferde yakınlarınızı da hazırlık sürecine buyur ediyoruz. Çünkü bugün sevdiklerinizin de yanınızda olmasını istediğinizi biliyoruz!

Hayal ettiğiniz saç tasarımını yapmaya başladığımızda duvak ve saç aksesuarlarına da önem veriyoruz. Topuz modellerde saçınızın toplanma şeklinde duvağa göre karar veriyor, dağınık ve örgü modelleri de farklı tarzlara göre stilize edebiliyoruz. Makyaj uygulamaları konusunda da son derece hassas oluyoruz. Güzelliğinize ışık tutan uygulamaları yaparken kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Cilt sağlığınızı riske atmıyor, profesyonel ekibimizle hem güzellik hem de sağlık için çalışıyoruz. Hazırlıkları tamamladığımızda, şıklığınızla ve doğal güzelliğinizle dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyoruz!

Düğün öncesi imaj yenilemek ve saç bakımı yaptırmak da isterseniz, salonumuzda sizi bekliyoruz! Saç kesimi, kaynak, renklendirme veya renk değişiklikleriyle hazırlıklara başlayabiliyoruz. Bornova kuaför salonları arasında bizi tercih ederseniz; kalıcı oje, manikür, pedikür, saç bakımı ve türban tasarımları için de doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Seçil Kuaför Bornova iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi No: 96/A Bornova / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.