Rasim Dolan

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Rasim Dolan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Rasim Dolan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rasim Dolan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rasim Dolan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  2-3

Rasim Dolan Hakkında

Merhaba, bendeniz Rasim Dolan. Bugün burada size bu metni sunarak kendimi ve verdiğim hizmetleri detaylı olarak anlatmak istiyorum. Ben hem bir kuaför salonuna bağlı hem de serbest şekilde de çalışabilen bir güzellik uzmanıyım. Genç, dinamik, enerjik ve de özgür ruhlu biri olduğum için kendimi bu şekilde daha mutlu hissediyor ve işlerimi daha iyi sergileyebildiğime inanıyorum.

Yeteneklerimi geliştirmek için sürekli olarak workshoplara, defilelere, moda ve reklam çekimlerine katılıyorum. Dünyayı takip ediyor ve hem ürün hem de teknikler bazında yenilkleri öğrenerek son trendlerden haberdar oluyorum. Bu sayede hep güncel kalıyor ve dünya standartlarında bir hizmet vererek müşterilerimi memnun ediyorum.

Freelance makeup artist İzmir çapında arayışlarınızda beni tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Üstelik seyahat engelin olmadığı için şehir dışı ve hatta yurt dışına dahi gidebiliyorum. Çok severek yaptığım işlerden bir tanesi de hayatlarının en özel günü için gelinlerle birlikte çalışmak ve heyecanlarını paylaşmak. Onlarla bir araya gelerek hazırlık aşamalarında yanlarında oluyor ve deyim yerindeyse tepeden tırnağa hazırlanmalarını sağlıyorum.

Bir kuaförde olmak yerine; evinde, düğün mekanında veya otel gibi herhangi farklı bir yerde hazırlanmak isteyen gelinler tarafından tercih ediliyorum. Hem usta bir makyaj artisti hem de saç tasarımcısı olduğum için saçlarını ve makyajlarını diledikleri gibi yaparak stresten uzak bir şekilde hazırlanmalarını sağlıyorum. Üstelik dilerlerse dış çekimlerine ve düğünlerine de katılıyor, bana ihtiyaçları oldukları anlarda hemen müdahalede bulunabiliyorum. İlgiyi gelinlerimden uzaklaştırmayı çok sevmediğimi için arzu ettikleri takdirde arkadaş veya akrabalarından birkaç kişinin de saç ve makyajını yapabiliyorum.

Ben Rasim Dolan olarak güler yüzlü ve profesyonel şekilde sizi en güzel halinize getirerek dünyaevine girmenizi sağlamayı çok isterim. İzmir gelin saçı ve makyajı arayışınıza bir son vermek ve benimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.