Rasim Dolan

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Rasim Dolan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Rasim Dolan Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Rasim Dolan Sık Sorulan Sorular

Rasim Dolan gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Rasim Dolan gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Rasim Dolan gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Rasim Dolan gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Rasim Dolan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Rasim Dolan şehir dışında hizmet veriyor.


Rasim Dolan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rasim Dolan ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Rasim Dolan Hakkında

Merhaba, bendeniz Rasim Dolan. Bugün burada size bu metni sunarak kendimi ve verdiğim hizmetleri detaylı olarak anlatmak istiyorum. Ben hem bir kuaför salonuna bağlı hem de serbest şekilde de çalışabilen bir güzellik uzmanıyım. Genç, dinamik, enerjik ve de özgür ruhlu biri olduğum için kendimi bu şekilde daha mutlu hissediyor ve işlerimi daha iyi sergileyebildiğime inanıyorum.

Yeteneklerimi geliştirmek için sürekli olarak workshoplara, defilelere, moda ve reklam çekimlerine katılıyorum. Dünyayı takip ediyor ve hem ürün hem de teknikler bazında yenilkleri öğrenerek son trendlerden haberdar oluyorum. Bu sayede hep güncel kalıyor ve dünya standartlarında bir hizmet vererek müşterilerimi memnun ediyorum.

Freelance makeup artist İzmir çapında arayışlarınızda beni tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Üstelik seyahat engelin olmadığı için şehir dışı ve hatta yurt dışına dahi gidebiliyorum. Çok severek yaptığım işlerden bir tanesi de hayatlarının en özel günü için gelinlerle birlikte çalışmak ve heyecanlarını paylaşmak. Onlarla bir araya gelerek hazırlık aşamalarında yanlarında oluyor ve deyim yerindeyse tepeden tırnağa hazırlanmalarını sağlıyorum.

Bir kuaförde olmak yerine; evinde, düğün mekanında veya otel gibi herhangi farklı bir yerde hazırlanmak isteyen gelinler tarafından tercih ediliyorum. Hem usta bir makyaj artisti hem de saç tasarımcısı olduğum için saçlarını ve makyajlarını diledikleri gibi yaparak stresten uzak bir şekilde hazırlanmalarını sağlıyorum. Üstelik dilerlerse dış çekimlerine ve düğünlerine de katılıyor, bana ihtiyaçları oldukları anlarda hemen müdahalede bulunabiliyorum. İlgiyi gelinlerimden uzaklaştırmayı çok sevmediğimi için arzu ettikleri takdirde arkadaş veya akrabalarından birkaç kişinin de saç ve makyajını yapabiliyorum.

Ben Rasim Dolan olarak güler yüzlü ve profesyonel şekilde sizi en güzel halinize getirerek dünyaevine girmenizi sağlamayı çok isterim. İzmir gelin saçı ve makyajı arayışınıza bir son vermek ve benimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.