Erkan Kuaför Bornova

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Erkan Kuaför Bornova Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Erkan Kuaför Bornova Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erkan Kuaför Bornova Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Erkan Kuaför Bornova Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Erkan Kuaför Bornova Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız için profesyonel ve yetenekli kişilerle birlikte çalışmalısınız. Alanında uzman kadromuzla birlikte istediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını başarıyla yaptığımız Erkan Kuaför Bornova’da siz de düşlerinizin gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle birlikte daima en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Merkezi konumumuz dolayısıyla kolay ulaşılabilir bir alanda olduğumuz için oldukça ilgi gören kuaför salonlarından birisiyiz. Uzun zamandır özel günler için saç ve makyaj tasarımlarımızın yanı sıra aynı zamanda da saç kesimi, renklendirme gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. İhtiyacınız olan uygulamayı belirleyerek size en çok yakışacak modellere birlikte karar veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Aklınıza gelen ne kadar saç modeli ve makyaj stili varsa başarıyla yaptığımız kuaför salonumuzda gelinlik modelinize, düğün konseptiniz ve yüz hatlarınıza bakarak en doğru tarza karar veriyoruz. Son sözü her zaman siz söyleseniz de eğer tavsiyeye ihtiyacınız olursa yanınızda olduğumuzu da bilmelisiniz. Düğün günü dilerseniz sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlayarak keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Bize önceden grubunuzun sayısını verdiğinizde ekip sayımızı ve kullanılacak malzemeleri önceden belirliyoruz.

Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ve göz yapınızı önceliğimiz olarak alıyoruz. Tarzınızı en iyi yansıtacak ve size etkileyici bir görünüm verecek uygulamalara yöneliyoruz. Kontur ve bronzet uyguluyoruz. Mutlaka makyaj bazı ve sabitleyici bir sprey kullanarak yaptığımız makyajın uzun süre kalıcılığını korumasını istiyoruz. Tüm hazırlıklarınızı tamamladığımızda ise duvağınızı takarak sizi yakınlarınızla birlikte uğurluyoruz.

Siz de Bornova kuaförleri arasında yer aldığımız salonumuzda düğününüze hazırlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle bizimle tanışmak için randevu alabilir, fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Erzene Mah. No: 172/8F Ege Üniversitesi Kampüsü Bornova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.