Gelin Saçı ve Makyajı

Keçiören Gelin Saçı ve Makyajı

Özge Akçin Makeup
3. yıl
Keçiören

Özge Akçin Makeup, saç ve makyaj sektöründe 10 yıldır başarılı bir şekilde varlığını sürdürüyor. 5 yıl önce kurulan kendi mekanında, deneyimli ekibiyle birlikte Ankara’da gelin makyajı yapan...

10.000
6.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Keçiören Yavuz Köksal Kuaför

2.500-5.000 TL

Keçiören Deha Kuaför

10.000-15.000 TL

Keçiören Efsane Kuaför Keçiören

2.500-5.000 TL

Keçiören Lüx Kuaför & Güzellik

2.500-5.000 TL

Keçiören Okay Saç Sanat

2.500 TL'den az

Keçiören Azra Kuaför

2.500 TL'den az

Keçiören Bilge Kuaför ve Güzellik Salonu

5.000-7.500 TL

Keçiören Hasan Millet Saç Atölyesi

2.500-5.000 TL

Keçiören Ecrin Kuaför

5.000-7.500 TL

Keçiören Buket Kuaför Keçiören

2.500 TL'den az

Keçiören Cihan Kuaför

2.500 TL'den az

Keçiören Makeup Artist Ayşegül

2.500-5.000 TL

Keçiören Ömer Sarıoğlu Kuaför Salonu

5.000-7.500 TL

Keçiören Esra Kuaför & Güzellik Salonu

5.000-7.500 TL

Keçiören Tülin Kuaför

2.500 TL'den az

Keçiören Kadir Kuaför ve Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Keçiören Gümüş Hair Club

2.500 TL'den az

Keçiören Seta Kuaför Ankara

2.500-5.000 TL

Keçiören Seçil Kuaför

2.500-5.000 TL

Keçiören Güneş Kuaför

2.500 TL'den az

Keçiören Birsen & Ümit Kuaför

2.500-5.000 TL

Keçiören Emre Kuaför

2.500-5.000 TL

Keçiören Hazer Kuaför

2.500 TL'den az

Keçiören Melodi Kuaför

7.500-10.000 TL

Keçiören Gülşah Sarıoğlu Makeup

2.500 TL'den az

Keçiören Çağlar Köksal

5.000-7.500 TL

Keçiören Elif Kuaför ve Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Keçiören Esta Kuaför

5.000-7.500 TL

Keçiören İlkim Kuaför

2.500-5.000 TL

Keçiören İlayda Kuaför

5.000-7.500 TL

Keçiören Hakan Akın Kuaför

2.500-5.000 TL

Keçiören Lovelcin Kuaför ve Güzellik

2.500-5.000 TL

Keçiören Ahenk Kuaför

2.500 TL'den az

Keçiören HÇ Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Keçiören Kuaförleri ve Hizmetleri

Birçok düğün mekanına ev sahipliği yapan Keçiören, gelinlerin kuaför ihtiyacını karşılayacak birçok salona sahip. Şenlik, Pınarbaşı, Etlik, Yükseltepe ve benzeri mahallelerde yoğunlaşan Keçiören kuaförleri; nişan, nikah, kına ve düğün organizasyonlarında gelin saçı ve makyajınızı yapıyor. Alanlarında eğitimli uzmanlar hayatınızın bu özel gününde hayalini kurduğunuz o görünüme ulaşmanızı sağlıyor.

Saç ve makyajınızın yapılacağı birçok kuaför Keçiören’in merkezi bölgelerinde yer alıyor. Bu sayede uzmanlar ile fikir alışverişi yapacağınız ön görüşmelere gitmeniz kolaylaşıyor. Ön görüşmeler sırasında zevklerinizi ve düğün detaylarınızı öğrenen uzmanlar size model önerilerinde bulunuyor. Seçeceğiniz modeller gelinlik detaylarına ve düğün konseptinize uygun oluyor. İsteğiniz üzerine kişiliğinizi yansıtan özel tasarımlar da yaptırabiliyorsunuz.

Ankara Keçiören kuaför salonları saç ve makyajın yanı sıra; birçok farklı hizmetle de yanınızda oluyor. El/ayak masajı, keratin saç bakımı, çeşitli cilt bakımları ve manikür/pedikür uygulamaları gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Son yıllarda revaçta olan kalıcı oje ve protez tırnak uygulamaları, Keçiören’i Ankara kuaför ve güzellik salonları arasında öne çıkarıyor.

Keçiören Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Keçiören kuaför fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Ankara ortalamasından düşük olan fiyatlar gelinlerin ilgisini çekiyor. Etlik’teki kuaförler uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Bütçeniz daha yüksekse ve ekstra hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, Yükseltepe kadın kuaförü ve güzellik salonlarına yönelmenizi öneriyoruz. Salonlarda alacağınız masaj, manikür/pedikür ve lazer gibi hizmetler genellikle ekstra olarak ücretlendiriliyor.

Gelin yakınlarına da hizmet verebilen Keçiören kadın kuaförleri, düğün gruplarını kişi sayısı üzerinden ücretlendiriyor. Birçok salonda düğün grubu indirimleri sunuluyor. Keçiören en iyi kuaförler listesinin başlarındaki salonlar ücretsiz prova hizmetleri ile yanınızda oluyor. Ücretsiz provalar sayesinde ekstra harcama yapmadan seçtiğiniz modellerden emin olabiliyorsunuz. Bu sayede düğün gününden önce modellerde değişiklik yapma şansınız oluyor.

Keçiören’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Keçiören kuaför salonları randevu sistemi ile çalışıyor. Çoğu salon düğün gününüzden 3-4 hafta öncesinden randevu almanızı istiyor. Birçok kuaför şehir dışında da hizmet verebiliyor. Şehir dışında alacağınız hizmetler için randevu almanız gereken süre erkene çekilebiliyor. Salonların çalışma saatleri değişiklik gösterebildiğinden uzmanlar ile önceden iletişime geçerek hizmet günleri ve saatleri hakkında bilgi almanız gerekiyor.

Ankara kuaförleri ortalama 10 yakınınızı eş zamanlı olarak hazırlayabiliyor. Salonlardaki ekiplerin büyüklükleri farklılık gösterebileceğinden salonlarla önceden konuşarak kişi sayınızı bildirmeniz gerekiyor. Düğün mekanınızda hazırlık odası bulunmuyorsa, gelin hazırlık odalarına sahip kuaförleri tercih edebilirsiniz. Uzmanlar gelin saç ve makyajı uygulamalarının ortalama olarak 3 saat aldığını belirtiyor ve buna uygun olarak plan yapmanızı tavsiye ediyor.

Keçiören Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Keçiören güzellik salonları yüksek tavanlı ve ferah ortamları ile dikkat çekiyor. Kahve ve sohbet eşliğinde yapılan saç ve makyajınız, profesyonel uzmanların özeni sayesinde konuklarınızı büyülüyor. Uzmanlar her tür topuz, örgü, atkuyruğu ve açık saç modelini istediğiniz şekilde yapabiliyor. Saç tasarımınız bittiğinde kullanılan güçlü sabitleyici spreyler sayesinde saçınız gün boyu kusursuz kalıyor.

Makyajınızdan önce doğal içerikli özel kremler kullanan makyözler pürüzsüz bir cilde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Ten renginize uygun fondöten aşamasından sonra kontür, allık, aydınlatıcı ve doğal güzelliğinizi öne çıkaran bir göz makyajı uygulanıyor. Renk paletinize uygun bir ruj ile tamamlanan makyajınız, akmaması için sabitleniyor. Birçok salonda microblading ve kaş dizaynı da yapılıyor.

Keçiören Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Keçiören Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Keçiören gelin makyajı fiyatları seçeceğiniz makyaj tarzına göre farklılık gösteriyor. Doğal renkler kullanan soft ve nude makyajlar genellikle simli, metalik ve çok renkli makyajlara göre daha uygun fiyatlara geliyor. Göz makyajınızı belirgin hale getiren takma kirpik ve ipek kirpik uygulamaları ekstra olarak ücretlendirilebiliyor. Ancak bazı salonların sunduğu hizmet paketleri bu uygulamaları ücretsiz olarak içeriyor.

Gelin makyajınızı yapan uzmanlar dünyaca ünlü markaların kaliteli ve cilde zarar vermeyen ürünlerini kullanmaya özen gösteriyor. Ancak kullanılan malzemelerin markası fiyat değişikliklerine yol açabiliyor. Çoğu uzmanın önerdiği cilt bakımı uygulamaları makyaj öncesi cildinizi ferahlatıyor. Birçok salon hydrafacial bakım, peeling ve leke tedavisi hizmeti veriyor. Bu hizmetlerden yararlanmak, ödeyeceğiniz rakamları yükseltiyor.

Keçiören Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları