Güneş Kuaför Keçiören

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Güneş Kuaför Keçiören Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Güneş Kuaför Keçiören Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Güneş Kuaför Keçiören Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Güneş Kuaför Keçiören Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Güneş Kuaför Keçiören Hakkında

Güneş Kuaför Keçiören ailesi olarak kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; buz lazer, iğneli epilasyon, microblanding, kirpik lifting, profesyonel cilt bakımı, saç bakımı, türban tasarımı ve gelin saçı makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz salonumuzda, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bu sayede, siz değerli misafirlerimizin isteklerine rahatlıkla yanıt verebiliyoruz. İşlemlerinizi yaparken kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Böylece, saçlarınızın ve cildinizin sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz. Gelin saçı ve makyajı için ise, ayrı önem gösteriyoruz. Tarzınıza en uygun saç ve makyajı yapmak için, öncelikle sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, hayallerinizdeki gelinin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Bunun yanında bir de; düğün yapacağınız mekanı, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, tüm bu unsurları göz önüne alarak, bir saç modeli belirliyoruz.

Kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz fark etmeksizin, her saçı ustalıkla şekillendirebiliriz. Topuz, açık bırakılmış dalgalı veya dağınık örgülü saç modelinizi uyguladıktan sonra, kalıcı olmasını sağlamak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Ardından, bu görünümü tamamlayan makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, saç modelinize uyacak tarzda ve renkte uygulamalar tercih ediyoruz. Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak için, ten makyajınız sonrasında kontür uygulaması yapıyoruz. Yüzün yüksek yerleri olan elmacık kemiklerini aydınlattığımız bu işlemle, yüz hatlarınız daha belirgin hale geliyor. Buğulu bir göz makyajının ardından, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Keçiören kuaför salonları arasında fark yaratan hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Eğlence, Mimarlar Sk. No:11, 06010 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.