Hasan Millet Saç Atölyesi

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hasan Millet Saç Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hasan Millet Saç Atölyesi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hasan Millet Saç Atölyesi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hasan Millet Saç Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hasan Millet Saç Atölyesi Hakkında

Keçiören’de yer alan HM Saç Atölyesi uzun yıllardır değişimin adresi oluyor. En doğal ve özel saç modelleri uzmanlarımız tarafından tasarlanıyor, güzelliğinizi ortaya çıkaracak dokunuşlar büyük bir hassasiyetle yapılıyor. Her biri alanına uzman olan ekibimizde; saç tasarımcımızla birlikte çalışan makyaj artistleri de var. Gelin saçı ve makyajınızla düğün günü şıklığınızı tamamlamak isterseniz, sizinle çalışmak için heyecanla bekliyoruz.

Randevu aldığınızda hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Hayal ettiğiniz saç modeli ve makyaj uygulamalarını öğrenmek için hoş bir sohbet etmeyi tercih ediyoruz. Elbette vaktinizin kıymetli olduğunu biliyor, tercihe göre bu aşamayı prova olarak da değerlendirebiliyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modellerini gelinliğinizin yaka kesimine uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Yüz şekliniz, tarzınız ve saç kesiminize de uygun bir modelle şıklığınızı tamamlıyoruz. Saç kesimi demişken; değişimin adresi olan Hasan Millet Saç Atölyesi’nde düğün öncesi yenilenmeyi de tercih edebilirsiniz. Bunun için markamızın kurucusu ve aynı zamanda saç uzmanımız Hasan Bey’den destek alabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaç hissettiğiniz; renk değişikliği, kesim, kaynak, ombre, paket, balyaj ve saç bakımı uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

Sıra makyajınıza geldiğinde doğru ürünleri kullanmak ilk önceliğimiz oluyor. Çünkü cilt yapınız ve renk tonuna göre ürünler seçiyoruz. Kullandığımız makyaj malzemelerinin tümü ünlü markaların birinci kalite ürünleri oluyor. Sağlıklı bir uygulama yapmak cildinizi kimyasallardan korumak ve gece boyunca bozulmamasını sağlamak ise, işimizdeki ustalığın bir kanıtı. Aydınlık ve doğal makyajınızla parladığınız geceye hazır olun. Biz yakınlarınızla birlikte sizi salonumuzda ağırlamak için hazırız.

HM Saç Atölyesi Keçiören’de kuaför salonları arasında tercihiniz ise, bu sayfa üzerindeki formu doldurabilirsiniz. Formu doldurarak randevu, fiyat teklifi ve detaylı bilgi de alabilirsiniz. Gelin, bir gün değil her gün hak ettiğiniz güzellik için zarif dokunuşlar yapalım!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.