Gümüş Hair Club

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gümüş Hair Club Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Gümüş Hair Club Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Gümüş Hair Club Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gümüş Hair Club Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Gümüş Hair Club Hakkında

Hayatınız boyunca hafızalarınızda yer edecek günlerin belki de başında düğününüz geliyor. Bu denli önemli bir günde işinizi şansa bırakmayın! Gümüş Hair Club olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor, tecrübelerimiz ve uzmanlığımızı her detayda hissettiriyoruz. Saçınızı ve makyajınızı planlarken kendinizi rahat hissetmenizi ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı amaçlıyoruz. Böylelikle salonumuzdan da maksimum memnuniyet ile ayrılmanızı sağlıyoruz.

Kuaför sektöründe faaliyet gösterdiğimiz 2006 yılından beri salonumuzda memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Bizi bu özel günde tercih eden gelin adaylarımızın güvenine layık olmak için titizlikle çalışıyor, her detayda beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu yüzden kendimizi ilk günden beri sürekli geliştiriyor, yenilikçi anlayışımız sayesinde de kalite standartlarımızı hep yukarıya çekiyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen saç ve makyaj modellerine hakim oluyoruz. Keçiören kuaförleri arasında sizin ilk tercihiniz olmak, bizim en büyük mutluluğumuz oluyor!

Toplamda 4 kişilik bir ekibe sahibiz. Alanında uzman olan ve uzun yıllardır bu sektörde tecrübelenen bu ekibimiz ile birlikte tarzınıza, zevklerinize ve beğenilerinize uygun bir saç ve makyaj tasarımı öneriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrendikten sonra ön provalar yapıyor, düğününüzde nasıl görüneceğinizi size önceden gösteriyoruz.

Geniş salonumuz ve yetkin ekibimiz sayesinde düğün günü sizi yalnız bırakmak istemeyen 5 yakınınıza da hizmet verebiliyoruz. Böylelikle hoş sohbetiniz kesilmiyor, birlikte girdiğiniz bu kapıdan sevdiklerinizle birlikte kusursuz bir şekilde çıkıyorsunuz. Gün boyu yapacağımız ikramlar ile de yüzünüzü güldürüyor, enerjimizle düğün stresinden sizi uzaklaştırıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gümüş Kuaför farkını yaşamanız dileğiyle!

İletişim

 • Adres:

  Şenlik Mahallesi, Beyler Sk. No:1, 06310 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.