Kent Kuaför Ankara

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kent Kuaför Ankara Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kent Kuaför Ankara Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kent Kuaför Ankara Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kent Kuaför Ankara Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kent Kuaför Ankara Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde, kendinizi prensesler gibi hissetmek isterseniz, işini çok iyi yapan bir kuaförle anlaşmalısınız. Kent Kuaför Ankara ailesi olarak, beklentilerinizi karşılamak ve isteklerinize eksiksiz olarak cevap verebilmek içini uzun yıllardır siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz.

Şimdiye kadar, pek çok gelinimizin heyecanına ortak olduk ve en güzel hislerini paylaştık. Tecrübelerimiz sayesinde, her gelinimizin tarzına hitap edebiliyoruz. Düğününüzde, saçınızın ve makyajınızın tamamen sizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Yıllar sonra fotoğrafları açıp baktığınızda, bizi her zaman tebessüm ederek anımsamanızı istiyoruz. O yüzden, işimizi büyük bir titizlikle ve keyifle yapıyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

Gelinlerimizin fikirleri bizim için çok önemli. Bunun için, her aşamada görüş alışverişinde bulunuyoruz ve beğenmediğiniz bir modeli taşımanızı istemiyoruz. İşe öncelikle, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Bu sohbet sırasında; hayallerinizi süsleyen gelini, düğün konseptinizi, mekanınızı ve gelinlik modelinizi tam olarak öğreniyoruz. Ardından, buna en uygun olacak ve sizi yansıtacak tarzda saç modelinizi ve makyajınızı oluşturuyoruz. Sonrasında ise, prova tarihimizi belirliyoruz.

Düğün gününüzde ise, provada oluşturduğumuz saç ve makyajın birebir aynısını yapıyoruz. Bozulmaması için de özel spreylerle kalıcılığını destekliyoruz. Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrı bir hizmetimiz bulunduğunu belirtmek isteriz. Gelinliğinize en uygun kumaşta ve tarzda türbanınızı, tercih ettiğiniz modele göre bağlıyoruz. Dilerseniz, çeşitli aksesuarlarla da renklendirebiliriz.

En özel gününüzde sizi kısıtlamak istemiyoruz. Bu yüzden salonumuzda veya düğün yapacağınız mekanda sizinle birlikte yakınlarınızı da hazırlayabiliyoruz. Böylece siz de, sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmiş oluyorsunuz.

Kent Kuaför Keçiören ekibi olarak, size sunduğumuz profesyonel hizmet bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu mutlu gününüzde bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Eğlence Mah. Mestan Sok. 14/A Etlik, Keçiören, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.