Buket Kuaför Keçiören

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Buket Kuaför Keçiören Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Buket Kuaför Keçiören Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Buket Kuaför Keçiören Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Buket Kuaför Keçiören Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Buket Kuaför Keçiören Hakkında

Bir kuaförden ne beklenebilir, çok fazla şey değil mi? Özellikle de kendini seven ve dış görünüşü ile kişisel bakımına özen gösteren kadınlar için kuaför büyük bir ihtiyaçtır. Biz de bunun için çalışıyor, işimizi severek ve de layığıyla yapıyoruz. Salonumuz Buket Kuaför Ankara’nın Keçiören ilçesi, Subayevleri mevkiinde bulunuyor ve burada uzun yıllardır misafirlerimizi ağırlıyoruz. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyor, hep daha iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Dünyadaki güzellik modasını takip ediyor, çıkan yeni ürünleri, markaları, yeni teknikleri ve alanımızla ilgili tüm değişiklikleri kısa sürede öğreniyoruz.

Salonumuzda her biri alanında uzman ve konusunda yetenekli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi severek ve büyük bir özenle yapıyor, bu sayede mükemmeli yakalıyoruz. Kuaförlüğe dair aklınıza gelebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Saç tasarımından ve kesiminden tutun da boya ve renklendirmede ombre ve sombre, keratin ve botoks bakımından perma ve mikro kaynak işlemlerine kadar saçla ilgili işlemleri yapıyoruz. Kişisel bakımla ilgili ise epilasyon, kaş kontür, ipek kirpik, manikür ve pedikür, cilt bakımı, profesyonel ve günlük makyaj gibi daha saymadığımız diğer hizmetleri sıralayabiliriz.

Tüm bunlarla sınırlı değil elbette, bu metni okumanızdaki temel sebeplerden biri olan gelin saçı ve makyajı için de hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimi, kına gecesi, kız isteme, söz, mezuniyet töreni, sünnet düğünler ve benzeri özel günlerin tamamında saç tasarımları ve profesyonel makyajlar yapıyoruz. Tekrarı olmayan büyük günler olduğu için gelinlerimize biraz daha özel bir muamele gösteriyor ve onları hayallerindeki görünüme ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Keçiören kuaför salonları içerisinde yıllar içerisinde verdiğimiz kaliteli hizmetlerle kendimizi kanıtladık ve sayısız gelini salonda ağırladık. Siz de işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve kendinizi Buket Kuaför’e emanet edebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kavacık Subayevleri, Cihangir Cd. 28/A, 06300 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.