Hair Point Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Hair Point Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Hair Point Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hair Point Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Hair Point Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Point Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Hair Point Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Point Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hair Point Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hair Point Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Hair Point Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Point Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Point Saç Tasarım Hakkında

Ankara’nın Keçiören ilçesinde düğününüz için istek ve beklentilerinizi karşılayacak bir kuaför salonu arayışındaysınız, adres Ferhat & Serhat Kuaför! Deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile en mutlu gününüzde yanınızda oluyor, hayatınızda güzel bir iz bırakacak hizmetlerimiz ile sizi mutlu bir geleceğe uğurluyoruz.

Açıldığımız ilk günden beri yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Sektörü, modayı ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, gelin adaylarımızın fikirlerine pratik ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzu, şu an sahip olduğumuz deneyimlerle birleştiriyor, benzersiz son dokunuşlarımız ile birlikte benzersiz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Saç ve makyaj için önce gelin adaylarımızın fikir ve düşlerini öğreniyoruz. Model belirlemeden önce sizi dinliyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Sonrasında ise bu doğrultuda farklı model seçeneklerini beğeninize sunuyoruz. Tüm hazırlık ve planlamaları yapıyor ve seçtiğiniz saçı ve makyajı uygulamak için işlemlerimize başlıyoruz.

Farklı tarzlara hitap eden model seçenekleri sunuyoruz. Doğallıktan yana olanların hem saç hem de makyajını bu doğrultuda yapıyor, havalı ve dikkat çekici olmak isteyen gelin adaylarına ise gösterişli saç modelleri yapıyor, çeşitli aksesuarlar kullanıyoruz.

Salonumuz ise son derece modern ve şık bir şekilde tasarlandı. İnce ve uzun bir yapıda olan salonumuzda yan yana koltuklar, bu koltukların arasında da televizyonlar bulunuyor. Koltuklarımızın konforlu, aynalarımızın ihtişamlı, ışıklandırmalarımızın göz yormadığı, tavanımızın ise yüksek olduğu salonumuzda misafirlerimizin konforu ön planda tutuluyor. Saç ve makyaj dışındaki tüm işlemler için ayrı bir alan ayırdık. Bu salona iyi bakın, pek çok hayali olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz ve kusursuz bir gelin olarak çıktığınız salon, burası!

Hair Point Keçiören’de gelin adaylarının tüm istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sabırsızlanıyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve olanaklarımızdan yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.