Güzellik Merkezleri

Ankara Güzellik Merkezleri

Düğün Öncesi Gelin Bakımı ile Işıldayın!

Hayatınızın en özel günü yaklaşırken yanınızda olacak ve sizi o gece eşsiz bir şekilde parlatacak bir güzellik merkezi arıyorsanız Ankara’daki güzellik merkezleri sizin için bu sayfada... Düğün koşturmacası arasında cildiniz, saçlarınız ve hatta vücudunuz stresten etkilenir. Güzellik merkezleri gelin adaylarına düğün öncesi cilt, el-ayak bakımı, epilasyon, ağda, manikür-pedikür, saç, sauna, spa, masaj ve gelin diyeti gibi pek çok hizmet içeriği sunuyor. Peki, düğün öncesi cilt bakımı nasıl olur? Öncelikle, düğün öncesi gelin cilt bakımı her gelin adayının yaptırmak istediği bir güzellik ritüelidir. Ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi sonuç alırsınız. Önce cildin analizi yapılır ve cilt için kullanılacak en uygun ürünlerin hangisi olduğu belirlenir. Hassas ve kuru bir cilt için kullanılan malzemelerle sivilceli ve yağlı bir cilt kullanılan malzemeler aynı değildir. Düğün öncesi yüz bakımı önemlidir o nedenle tercih edeceğiniz güzellik merkezinin size en iyi imkânları sunacağından mutlaka emin olun.

Düğün Öncesi Epilasyon Ne Zaman Yapılır?

Düğün öncesi epilasyon yaptırmak isteyen gelin adayları bu işlemi düğünden 2-3 gün önce yaptırmaya özen göstermelidir. Çünkü epilasyon cildinizde kızarıklıklara neden olabilir. Düğünden bir gün önce yaptıracağınız epilasyon sonrasında, cildinizde kalan kızarıklıklar yüzünden cildiniz ve makyajınız iyi görünmeyecektir. Epilasyon gibi düğün öncesi ağda işleminin de düğünden birkaç gün önce yapılması gereklidir. Aksi halde kırmızılık morarma gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Özellikle yüz bölgesine ağda yaptıracak gelin adayları bu işlemi 3 gün önce yaptırmalı. Manikür ve pedikür içinde birkaç gün önceden bakım merkezine gitmenizde fayda var.

Bakım paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için güzellik merkezlerini inceleyebilir, tercih ettiğiniz hizmetler için firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Güzellik Merkezleri

Tüm Şehirler Güzellik Merkezleri