Müzik

Ankara Düğün Müziği Firmaları

Başar Sayılgan Orkestrası
5,0
(10 Yorum)
Çankaya

Başar Sayılgan Orkestrası, eğlencenizin doruklara ulaşacağı, düğününüzün başladığı andan bittiği ana kadar eşsiz bir müzik keyfine doyacağınız düğünler geçirmenizi sağlıyor. Ankara düğün...

50.000-75.000 TL
İncele
Lady Quartet
Yenimahalle

Konservatuar ve müzik bölümlerinden mezun sanatçı ve müzisyen kadrosuyla, 2010 yılından beri birbirinden farklı konserler veren Lady Quartet, düğün orkestrası hizmetiyle sizi müziğe doyuruyor....

20.000-30.000 TL
İncele

Düğün davetinizde en renkli ve orijinal Ankara düğün müzik grupları sahne alsın istiyorsanız, 90’lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet’te buluşalım! Eğlence ve davet sektöründe 15 yıllık bir deneyime...

75.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

75.000 TL'den fazla
75.000 TL'den fazla
Çankaya
FMU Band
20.000-30.000 TL
75.000 TL'den fazla
75.000 TL'den fazla
20.000-30.000 TL
40.000-50.000 TL
30.000-40.000 TL
75.000 TL'den fazla
Çankaya
Bando Bross
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
30.000-40.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000 TL'den az
Çankaya
Ankara Es
10.000 TL'den az
40.000-50.000 TL
10.000 TL'den az
20.000-30.000 TL
30.000-40.000 TL
Keçiören
Anadolu Bando
10.000-20.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara’da Düğün Müziğine Alternatif Tercih: Profesyonel DJ'ler

Misafirlerinizin tüm gece boyunca eğlenmesini istiyorsanız bu konuda uzman düğün müzisyenleri ile çalışmalısınız. Ankara’da bulunan düğün müzik organizasyonu firmaları arasından size uygun ekibi bulabilirsiniz. Son yıllarda gittikçe popülerleşen DJ performansları ise tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Bulunduğunuz sayfada onlarca profesyonel DJ profili yer alıyor!

Ankara Düğün DJ’lerinden Unutulmaz Performanslar

Dansa ve eğlenceli parçalara önem veren çiftler elektronik müzik konusunda uzmanlaşmış olan DJ’leri tercih ediyor. Sizin için geliştirdikleri çalma listelerini isteklerinize göre düzenleyerek dilediğiniz ve sevdiğiniz tüm parçaları düğün gününüzde duymanıza olanak sağlıyor. Bu sebeple anlaşacağınız DJ ile öncesinden çalma listesi hakkında konuşmanızda fayda var.

Ankara Düğün DJ Fiyatları

Ankara DJ fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Bu faktörlerin arasında en başta performans süresi yer alıyor. Anlaşacağınız DJ’in sunduğu temel paketteki performans süresine dikkat edebilirsiniz. Ayrıca düğünün mekanının uzaklığı ve konumu da ulaşım masrafı yaratacak şekilde ise bunun için ekstra ücret talep edilebiliyor.

Ankara Düğünleri Canlı Müzikle Daha Keyifli

Genellikle düğünlerde tercih edilen canlı müzik türleri arasında düğün orkestrası ve bando takımları ilk sırada yer alıyor. Düğün orkestraları genellikle en az 4 kişinin yer aldığı ekiplerden oluşuyor. Orkestranızı kiralarken kaç kişilik bir ekip ve hangi enstrümanların yer almasını istediğinize karar verebilirsiniz.

Orkestra denince aklınıza sadece klasik müzik gelmesin çünkü günümüzde orkestralar, latin, pop, caz gibi farklı müzik türlerinde düğün performansları sergileyebiliyorlar. Önemli olan anlaşmak istediğiniz orkestradan bir portfolyo istemeniz ve sizin zevkinize uygun repertuara sahip olup olmadıklarına bakmanız. Reperturalarının sizin de sevdiğiniz parçalardan oluşması en önemli nokta diyebiliriz.

Ankara Düğün Orkestraları ve Fiyatları

Orkestranın ekibinin kaç kişiden oluştuğu önemli faktörlerden birisi. Daha büyük gruplar demek daha yüksek ücretler anlamına gelebiliyor. Bir diğer belirleyici faktör ise deneyim diyebiliriz. Deneyim ve müziğin kalitesi, profesyonelliği belirleyen temel iki şey olduğundan deneyimli ve popüler, bu alanda ismini duyurmuş olan orkestralar daha yüksek ücretli oluyor.

Temel paketlerde belirlenmiş bir performans süresi yer alıyor. Talep edeceğiniz ek hizmetler ücretin artmasına neden oluyor. Bu ek hizmetlere örnek olarak da performans süresinin artırılması gösterilebilir. Bir diğer örnek ise repertuar konusundaki özel isteklerinizi yerine getirmeleri diyebiliriz. Ayrıca orkestranın kullandığı enstrümanlar ve ekipmanların kalitesi de fiyatları etkileyen unsurlardan bir tanesi.

Ankara Düğünleri İçin Düğün Müziği Seçim Rehberi

Düğününüz için müzik ekibi seçerken öncelikle canlı müzik mi yoksa DJ mi istediğinize karar vermelisiniz. Canlı müzik istiyorsanız bir düğün orkestrası kiralamalı ya da canlı düğün müziği ekipleriyle anlaşmalısınız. Anlaşacağınız firmayı seçerken geniş düğün repertuarı olan ekiplerden birini tercih etmenizi öneriyoruz. Bu şekilde düğününüzde istediğiniz parçayı çaldırabilirsiniz.

Düğünden önce olmazsa olmaz parçalarınızı canlı müzik ekibiyle paylaşarak bu şarkıların repertuarlarından yer alıp almadığını kontrol etmeyi unutmayın. Düğününüzde farklı tarzlarda yerli ve yabancı şarkıların olmasını istiyorsanız o gün için bir DJ ile anlaşmak sizin için doğru tercih olacaktır. Düğün müzikleri konusunda uzman olan Ankara’daki DJ’lerle buradan iletişime geçip DJ fiyatları hakkında ücretsiz şekilde bilgi alabilirsiniz.

Ankara Düğünleri İçin Müzik Listeleri: En Popüler Parçalar ve Oyun Havaları

Düğün müziğinizde belirlemeniz gereken üç önemli parça vardır. Bunlar; giriş, ilk dans ve pasta müzikleridir. Bu üç parçayı seçerken titiz davranmalısınız. Düğün mekanına giriş yaptığınızda çalacak olan giriş müziği, misafirlerin dikkati çekecek ve onları düğünle ilgili heyecanlandıracak bir parça olması daha hoş olur. Ritmin giderek yükseldiği parçalar giriş müzikleri için idealdir.

Neşeli ve enerjik bir giriş için düğün bandosu ile anlaşabilirsiniz. İlk dansınız için seçeceğiniz şarkının romantik bir havada olması tercih edilir. Bu parçayı seçerken sözlerine ekstra özen gösterin. Sizin aşkınızı yansıtan, sizin için özel olan bir şarkı tercih etmelisiniz. Pasta kesme müziği olarak da hareketli ve eğlenceli bir şarkı seçerek bu anı tam bir kutlama havasına getirmelisiniz. Bu parçaları seçerken “En İyi Düğün Parçaları: Müzik Firmaları Öneriyor” makalesi size yardımcı olacaktır.

Ankara’da Gelin Alma’dan Düğün Dansına: Ankara Düğün Müzik Grupları

Bando takımları gelin alma töreni başta olmak üzere düğününüzün birçok parçasında size eşlik edeceklerdir. Eğlenceli ve renkli parçalar ile enerjik bir ekip istiyorsanız bando takımları tam size göre diyebiliriz. Bando takımları, düğünün özelliklerine ve çiftin tercihine göre farklı görevleri üstelenebilirler. Düğününüzün hangi zamanlarında yer vermek istediğinizi düşünebilir, buna göre bir bando takımı ile anlaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ankara Düğün Müziği Hizmetleri İçin Teklif Alın

Ankara’da yer alan birçok farklı düğün müziği firmaları arasından seçim yapabilmek için kriterlerinize uyanları değerlendirmeli, aklınıza takılan soruları firmalarla iletişime geçerek sormalısınız. Bütçenize uyan bir firma bulmanın püf noktası ilginizi çeken firmalardan fiyat teklifi almaktır. Bu sayede önünüzdeki seçenekler arasından en uygun olanını seçebilirsiniz.

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler

Ankara Düğün Orkestraları, DJ ve Müzik Grupları - Sıkça Sorulan Sorular