Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Azra Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Azra Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Azra Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Azra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Azra Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Azra Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Azra Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Azra Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Azra Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Azra Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Azra Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Azra Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Azra Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde muhteşem bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Azra Kuaför Keçiören’e davet ediyoruz.

Azra Kuaför olarak size her zaman kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Salonumuzda yaptığımız her uygulamadan en iyi sonuçları alabilmek için, salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Salonumuzda müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz. Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle sizi doğru bir şekilde anlıyor, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Düğün hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün yüzünüzde gülücükler oluşturmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle yüz şeklinizi, duvağınızı, gelinlik modelinizi ve düğün mekanınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı modelini hazırlıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlar kullanıyor, gelin saçınıza farklı bir ışıltı katıyoruz. Işıltılı taşlarla süslenmiş şık topuzlardan, dağınık örgülere kadar dilediğiniz her tarzdaki saç modelini en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da düğün gününüz boyunca bozulmasına engel olmak için kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Salonumuzda ayrıca tesettürlü gelinlerimiz için ayrı bir tesettür alanımız da bulunuyor.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızı doğru bir şekilde analiz ederek hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın her aşamasında da kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde Azra Kuaför’ün sihirli dokunuşlarıyla kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Azra Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    amil Ocak Mah. Felek Cad. No: 61 Keçiören/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.