Ankara Sosyal Tesislerde Düğün

Ankara'nın tüm sosyal tesisleri Düğün.com'da! Hem açık hem kapalı alanları ile düğünler için bir çok seçenek sunan sosyal tesisleri hemen incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Yenimahalle

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Ankara’da düşlediğiniz davetinizi en güzel şekilde hayata geçirebileceğiniz bir mekân arıyorsanız sizi Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri’ne davet ediyoruz! Uzun zamandan beri en özel...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

40 yorum

%20 indirim
13
7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Ankara Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Yenimahalle 475 38 TL 18.050 TL
Çankaya 421 21 TL 8.841 TL
Etimesgut 412 30 TL 12.360 TL
Gölbaşı 266 23 TL 6.118 TL
Altındağ 750 10 TL 7.500 TL
Kazan 400 50 TL 20.000 TL

Ankara’da Düğün Yapmak İçin Uygun Sosyal Tesisler

Sosyal tesisler, hem güzel hem de uygun fiyatlı bir düğün yapmak isteyen çiftler için en iyi seçenekler arasında yer alır. Bahçe, havuz başı ya da geniş salon imkanları ve deneyimli çalışanları pek çok açıdan sosyal tesisleri cazip hale getiriyor. Ankara’da evlenmeyi planlayan çiftler bu sayfada bulunan sosyal tesislerden zahmetsizce ücretsiz fiyat teklifi alabilirler. Sosyal tesiste yapacağınız bir havuz başı düğün, otelde yapacağınız havuz başı düğününe göre daha bütçe dostu olacaktır. Düğününüzü belediye tesisi, polisevi, orduevi ya da öğretmenevi gibi sosyal tesislerde yapmayı planlıyorsanız randevunuzu aylar öncesinden almanız gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü bu tarz mekanlarda bekleme listeleri olabilir. Eğer evlilik tarihiniz bir yıl önceden belliyse zaman kaybetmeden istediğiniz tesiste rezarvasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Avantajları

Sosyal tesislerin en büyük avantajlarından biri de genellikle çok güzel bölgelerde konumlanmış olmalarıdır. Genellikle böyle tesislerin manzaraları, geniş bahçeleri ve havuzlu alanları vardır. Bu alternatiflerden istediğiniz özelliklerde bir düğün mekanı seçebilirsiniz. Ankara’da düğün yapmayı planlıyorsanız, şehrin merkezinde, yeşillikler içinde, manzaralı bir sosyal tesis bulmak konusunda şüpheniz olmasın.

Sosyal tesislerin belli çalışma saatleri vardır ve düğününüzde de size bu saatler çerçevesinde hizmet verirler. Böyle mekanlarda genellikle servis saat 23.00 civarı, müzik ise 24.00 civarında sona erer. Eğer düğününüzü bir sosyal tesiste yapmayı planlıyor ve bu saatlerden sonra da kutlamaya devam etmek istiyorsanız eğlence mekanından da yer ayırtmanız gerekebilir.

Ankara’da bulunan sosyal tesislere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak hayalinizdeki düğün için size uygun sosyal tesisi zahmetsizce belirleyebilirsiniz.