Ankara Sosyal Tesislerde Düğün

Ankara'nın tüm sosyal tesisleri Düğün.com'da! Hem açık hem kapalı alanları ile düğünler için bir çok seçenek sunan sosyal tesisleri hemen incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

28 firma

Ankara Hakimevi

Çankaya

Ankara Hakimevi

Düğün,kına, sünnet v.b. her türlü toplu yemek ve kokteyl organizasyonlarınız için deneyimli personelimiz, seçme menülerimiz ile hizmetinizdeyiz.

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 8
İncele
Meteoroloji Havuzlu Bahçe

Keçiören

Meteoroloji Havuzlu Bahçe

Rüyalarinizi süsleyecek hayallerinizi gerçege dönüstürecek bin kisi kapasitesi ile havuz basinda açik ve kapali alaniyla yemekli ve pastali menü secenegi sunmaktayiz. 300 araçlik otopark hizmetimiz...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

21 1 4
İncele
Lotus Garden

Yenimahalle

Lotus Garden

Düğün, nişan ve nikah törenlerini unutulmaz kılmak isteyenlerin uğrak mekanı Salonlarımız , hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile memnuniyetinizi en üst seviyede tutuyor. Hayatınızın en...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

16 1 5
İncele
Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Yenimahalle

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Siz Hayal Edin Biz Yapalım...Hayallerinizi GerçekleştirecekRüyalarınızı SüsleyecekÖzel Günlerinizi SevdiklerinizleHuzur İçinde GeçireceğinizSıcak Huzurlu Bir Mekan.

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000 kişi

Yemekli Kapasite

70 38
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Ankara’da Düğün Yapmak İçin Uygun Sosyal Tesisler

Sosyal tesisler, hem güzel hem de uygun fiyatlı bir düğün yapmak isteyen çiftler için en iyi seçenekler arasında yer alır. Bahçe, havuz başı ya da geniş salon imkanları ve deneyimli çalışanları pek çok açıdan sosyal tesisleri cazip hale getiriyor. Ankara’da evlenmeyi planlayan çiftler bu sayfada bulunan sosyal tesislerden zahmetsizce ücretsiz fiyat teklifi alabilirler. Sosyal tesiste yapacağınız bir havuz başı düğün, otelde yapacağınız havuz başı düğününe göre daha bütçe dostu olacaktır. Düğününüzü belediye tesisi, polisevi, orduevi ya da öğretmenevi gibi sosyal tesislerde yapmayı planlıyorsanız randevunuzu aylar öncesinden almanız gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü bu tarz mekanlarda bekleme listeleri olabilir. Eğer evlilik tarihiniz bir yıl önceden belliyse zaman kaybetmeden istediğiniz tesiste rezarvasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Avantajları

Sosyal tesislerin en büyük avantajlarından biri de genellikle çok güzel bölgelerde konumlanmış olmalarıdır. Genellikle böyle tesislerin manzaraları, geniş bahçeleri ve havuzlu alanları vardır. Bu alternatiflerden istediğiniz özelliklerde bir düğün mekanı seçebilirsiniz. Ankara’da düğün yapmayı planlıyorsanız, şehrin merkezinde, yeşillikler içinde, manzaralı bir sosyal tesis bulmak konusunda şüpheniz olmasın.

Sosyal tesislerin belli çalışma saatleri vardır ve düğününüzde de size bu saatler çerçevesinde hizmet verirler. Böyle mekanlarda genellikle servis saat 23.00 civarı, müzik ise 24.00 civarında sona erer. Eğer düğününüzü bir sosyal tesiste yapmayı planlıyor ve bu saatlerden sonra da kutlamaya devam etmek istiyorsanız eğlence mekanından da yer ayırtmanız gerekebilir.

Ankara’da bulunan sosyal tesislere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak hayalinizdeki düğün için size uygun sosyal tesisi zahmetsizce belirleyebilirsiniz.